Profile firm
Sodexo SodexoHotele i restauracje
KGHM KGHMPrzemysł
Eurolot EurolotTransport
Kultura

Namaste India! Kultura indyjska na wyciągnięcie ręki w Placu Unii

2019.10.02 10:00

W ostatni weekend, 28-29 września, wszyscy odwiedzający Centrum Handlowe Plac Unii mieli okazję wziąć udział w warsztatach poświęconych kulturze egzotycznych Indii. W programie imprezy znalazły się m.in. warsztaty live cooking z Tapim, znanym wirtuozem indyjskich smaków, zajęcia i pokazy tańca rodem z Bollywood, tatuaże z henny oraz turniej Carrom.

 

Wszystkie smaki orientu

Jedną z propozycji organizatorów Namaste India, która cieszyła się największą popularnością były warsztaty live cooking. Prowadzącym pokaz był Tapi – Hindus polskiego pochodzenia i właściciel popularnej sieci restauracji Ganesch. Wszystkie zaproponowane przez niego potrawy były kwintesencją orientalnych Indii.

 

Oprócz warsztatów na odwiedzających Plac Unii czekały przysmaki z restauracji: Namaste India, Tulsi, czy Buddha. Klienci centrum handlowego mogli też zakupić orientalne produkty od  konceptu Little India.

 

Warsztaty taneczne w rytmie Bollywood

Kolejną atrakcją wydarzenia były warsztaty i pokazy tańca z Bollywood prowadzone przez grupę Mohini. Zespół brał udział w wielu prestiżowych występach na festiwalach kulturalnych w kraju i za granicą.

 

Instruktorzy, podczas warsztatów pokazywali najbardziej rozpoznawalne kroki znane z takich hitów jak Czasem słońce, czasem deszcz.

 

Emocjonujący turniej Carrom

Każdy miłośnik rywalizacji mógł wziąć udział w warsztatach popularnej w Indiach gry Carrom. Jest to gra bilardowa rozgrywana na kwadratowych stołach. Oprócz warsztatów w Placu Unii odbył się też profesjonalny turniej tej dyscypliny.

 

Tatuaże z henny na pomyślność

Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć tradycyjnych indyjskich tatuaży z henny. Jest to element hinduskiej tradycji, która liczy już kilka wieków. Malowidła przynieść mają szczęście i pomyślność.

 

W trakcie weekendu zakupić można było też indyjskie ozdoby i dodatki od konceptów Belbaazar i Indian Meble.

 

Więcej informacji udzielają:

Ewelina Kolad, , + 48 510 291 250

Monika Kern, , +48 601 892 291


O Placu Unii:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya-Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Zdrofit Club, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.

Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Mokotowskie Spotkania - kolejna odsłona Targów Lokalnych Marek w Placu Unii Kultura
Mokotowskie Spotkania - kolejna odsłona Targów Lokalnych Marek w Placu Unii
Od 10 do 12 października w Placu Unii trwać będzie kolejna edycja Mokotowskich Spotkań. To jedyne w swoim rodzaju targi polskich marek, na więcej
Namaste India! Kultura indyjska na wyciągnięcie ręki w Placu Unii
Namaste India! Kultura indyjska na wyciągnięcie ręki w Placu Unii
W ostatni weekend, 28-29 września, wszyscy odwiedzający Centrum Handlowe Plac Unii mieli okazję wziąć udział w warsztatach poświęconych więcej
„Biegnij Warszawo” – Odbierz pakiet startowy w Placu Unii
Od 1 do 5 października w specjalnie przygotowanym lokalu w Placu Unii odebrać będzie można pakiety startowe „Biegnij Warszawo”. To więcej
Namaste India! Weekend w indyjskim stylu w Placu Unii
Namaste India! Weekend w indyjskim stylu w Placu Unii
Już w najbliższy weekend, 28-29 września, w Centrum Handlowym Plac Unii odbędzie się wydarzenie poświęcone kulturze indyjskiej. W programie więcej
W Polsce możemy tworzyć pionierskie rozwiązania z zakresu elektromobilności
W Polsce możemy tworzyć pionierskie rozwiązania z zakresu elektromobilności
Assay w swoim portfelu postawił m.in. na startupy, które opracowują projekty związane z tworzeniem ekologicznych form transportu. Inwestycje w więcej