Profile firm
PLL LOT PLL LOTTransport
PFRN PFRNBudownictwo
Samsung SamsungBiznes
NISSAN NISSANTransport
Lexus LexusTransport
First Data First DataFinanse

Pawełek DUO – nowość od E.Wedel

2019.12.03 13:00
Autor:

Do oferty kultowych batonów Pawełek od E.Wedel dołączy nowość: Pawełek DUO. Słodka przekąska, która łączy dwa rodzaje czekolady i pyszne, kremowe nadzienie. 

Pawełek DUO to zupełnie nowy wariant, którego wyróżnikiem jest wyjątkowa kompozycja wedlowskich, czekoladowych smaków. Baton został stworzony z dwóch rodzajów oryginalnej wedlowskiej czekolady: od spodu gorzkiej, od góry – białej karmelowej. Dzięki temu nowy Pawełek DUO nie jest ani zbyt słodki, ani zbyt gorzki. Idealnie wyważony smak to zasługa odpowiednio skomponowanych proporcji. Nieoczywiste połączenie uzupełnia pyszny środek – w pięciu kostkach batona zamknięto aksamitne, rozpływające się w ustach nadzienie czekoladowe.

Pawełek DUO dołącza do portfolio batonów Pawełek, w którym dostępnych jest aż pięć różnych smaków: czekoladowy, śmietankowy, advocat, toffee oraz caffe latte. Zróżnicowana oferta to odpowiedź na preferencje smakowe Polaków i gwarancja, że każdy znajdzie w niej smak idealny dla siebie.

Komenatrze
Profile firm z podobnej branży
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Czekolada mleczna E.Wedel Handel i FMCG
Czekolada mleczna E.Wedel
Wyselekcjonowane kakao z Ghany, intensywnie czekoladowy smak i tak wyprofilowana kostka, by równomiernie rozpływać się w ustach. Czy jest więcej
Pawełek DUO – nowość od E.Wedel
Do oferty kultowych batonów Pawełek od E.Wedel dołączy nowość: Pawełek DUO. Słodka przekąska, która łączy dwa rodzaje czekolady i więcej