Profile firm
Orange Polska Orange PolskaTelekomunikacja
NBP NBPBanki
PKP CARGO S.A. PKP CARGO S.A.Transport
Infobip InfobipTelekomunikacja
PKO Leasing PKO LeasingFinanse
Pracodawcy RP Pracodawcy RPOrganizacje
PZU S.A. PZU S.A.Ubezpieczenia
GPW GPWFinanse
Handel i FMCG

Nowy rok, nowa szafa - odśwież swoją garderobę podczas Mokotowskich Spotkań

2020.01.14 10:30

Początek roku to czas, w którym wcielamy w życie swoje noworoczne postanowienia. Zmiany rozpocząć można od odświeżenia garderoby. Wszak odpowiednio dobrany strój może dodać pewności siebie, czy po prostu poprawić humor. Doskonałą okazją do zdobycia modowych perełek są Mokotowskie Spotkania – targi lokalnych marek w centrum handlowym Plac Unii. Najbliższa edycja wydarzenia rozpocznie się już 16 stycznia br. - najbliższy czwartek.

 

Odśwież szafę podczas wyjątkowych targów

Mokotowskie Spotkania to cykliczne targi, podczas których najzdolniejsi polscy projektanci i twórcy prezentują swoje kolekcje. Wydarzenie na stałe wpisało się już do kalendarza najważniejszych wydarzeń modowych w Warszawie. Impreza niezmiennie skupia wokół siebie przedstawicieli branż eko, design, deco, projektantów mody, producentów zabawek i wydawców książek. Spotkania to także okazja do poznania i rozmowy z autorami, niepowtarzalnych ubrań i dodatków.

 

W najbliższej edycji wydarzenia udział wezmą przedstawiciele następujących marek: Red Cat, Cocotier, Saska Fashion, LEI handmade, De La Kinia.

 

Najbliższe Mokotowskie Spotkania odbędą się 16-18 stycznia 2020 r. (czwartek-sobota), w godzinach 10-21. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy!

 

Więcej informacji udzielają:

Ewelina Kolad, , + 48 510 291 250

Monika Kern, , +48 601 892 291

 


O Placu Unii:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya-Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także klub fitness Zdrofit Club, przyjazne kawiarnie i wiele punktów gastronomicznych oraz supermarket SuperSam. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń, darmowo dostępnych dla klientów. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.

 

Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Finansowanie start-upów: Granty państwowe a prywatne fundusze
Większość środków, z których korzystają start-upy w Polsce, pochodzi z funduszy państwowych. Powodem jest łatwość pozyskania tego więcej
Słodko Zdrowo już otwarte w Placu Unii
Słodko Zdrowo już otwarte w Placu Unii
Do grona najemców Centrum Handlowego Plac Unii dołączył nowy koncept Słodko Zdrowo. Marka stawia na naturalne i zdrowe desery oraz więcej
Nowy rok, nowa szafa - odśwież swoją garderobę podczas Mokotowskich Spotkań
Nowy rok, nowa szafa - odśwież swoją garderobę podczas Mokotowskich Spotkań
Mokotowskie Spotkania – targi lokalnych marek w centrum handlowym Plac Unii. Najbliższa edycja wydarzenia rozpocznie się już 16 stycznia br. więcej
Pomysł na waflową rurkę
Pomysł na waflową rurkę
Pomysł na waflową rurkę więcej
Satine Bielizna nowym najemcą w Placu Unii
Do grona najemców w Placu Unii dołączył salon Satine Bielizna. To polski koncept, który oferuje bieliznę oraz usługi brafittingu i serwis więcej