Profile firm
EFL EFLFinanse
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
MMC Polska MMC PolskaUsługi
ES-SYSTEM S.A. ES-SYSTEM S.A.Budownictwo
Handel i FMCG

Nowa odsłona salonu NEONET w Rydułtowach

2015.06.11 14:00
Autor:

11 czerwca NEONET, jedna z największych sieci sprzedaży RTV, AGD i IT zaprezentowała nową odsłonę salonu w Rydułtowach, mieszczącego się ul. Raciborskiej 144. Atrakcje z okazji Wielkiego Otwarcia rozpoczną się już od godziny 09:00.

Sklep zostanie przeniesiony z ulicy Traugutta 295. Nowa lokalizacja i aranżacja sklepu to ukłon w stronę Klientów NEONET, by mogli oni łatwiej i wygodniej dotrzeć na miejsce i dokonać wyboru odpowiedniego sprzętu. Fachowa obsługa codziennie będzie służyć wsparciem w zakresie wyboru sprzętu, jego konfiguracji, instalacji i reklamacji.

Moc atrakcji, obniżki cenowe

Z okazji Wielkiego Otwarcia NEONET przygotował dla Klientów bardzo atrakcyjne obniżki cen na cały asortyment oraz specjalne pokazy sprzętów.

NEONET daje Klientom również możliwość dokonania zakupów na cały asortyment bez żadnych dodatkowych kosztów z wykorzystaniem rat 0% - bez pierwszej wpłaty, 0% prowizji, 0% oprocentowania i 0% ubezpieczenia.

To jedynie kilka przykładów z oferty, która czeka na Klientów po relokacji salonu NEONET. Jeśli natomiast zdarzy się, że poszukiwany produkt nie będzie dostępny na miejscu, NEONET ma na to rozwiązanie. Sklep internetowy www.neonet.pl na swoich wirtualnych półkach oferuje ponad 15 000 produktów, które stanowią uzupełnienie oferty sklepów stacjonarnych. Sprzęt można też od razu zamówić w salonie, korzystając z porady sprzedawcy.

Warto dodać, iż w trakcie Wielkiego Otwarcia wszelkie zakupy sprzętów wielkogabarytowych o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do Klientów za symboliczną złotówkę.  

Dodatkową atrakcją Wielkiego Otwarcia będzie niespodzianka w postaci licytacji paragonów, która odbędzie się 11.06.2015. Co godzinę będą ją przeprowadzać moderatorzy. Aby wziąć w niej udział wystarczy tylko zrobić zakupy i zatrzymać paragon. Posiadacz rachunku o kwocie najbardziej zbliżonej do wskazanej przez moderatora wygrywa atrakcyjne nagrody AGD i RTV, spośród takich przedmiotów jak grill, ekspres do kawy czy szczoteczka elektryczna. 

Komenatrze
Profile firm z podobnej branży
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Perfekcyjne buty ślubne Handel i FMCG
Perfekcyjne buty ślubne
Podobnie jak w przypadku obuwia z codziennych kolekcji, w tych ślubnych trendy także często się zmieniają. więcej
Dom Falujący na wietrze
Dom Falujący na wietrze
Architekci z biura 81.WAW.PL zaprojektowali budynek, którego najważniejszą cechą jest indywidualizm, wyrażany przez drewniane, falujące więcej
Dni otwarte inwestycji Zielonki Residence
Dni otwarte inwestycji Zielonki Residence
W dniach 25 i 26 lipca stołeczny deweloper Kreator Dom Invest zaprasza na dni otwarte inwestycji Zielonki Residence w Zielonkach-Parceli w gminie więcej
Przedwojenna Warszawska Praga liderem dzielnic Europy
Przedwojenna Warszawska Praga liderem dzielnic Europy
Według brytyjskiego dziennika The Independent, warszawska Praga to najlepsza dzielnica spośród wszystkich miast Europy. więcej
Kreator Dom Invest rozpoczyna sprzedaż na inwestycji Legendy
Kreator Dom Invest rozpoczyna sprzedaż na inwestycji Legendy
Osiedle przy ulicy Legendy to inwestycja położona w Ożarowie Mazowieckim. więcej