Profile firm
EFL EFLFinanse
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
MMC Polska MMC PolskaUsługi
ES-SYSTEM S.A. ES-SYSTEM S.A.Budownictwo
Handel i FMCG

Nowa odsłona salonu NEONET w Rydułtowach

2015.06.11 14:00
Autor:

11 czerwca NEONET, jedna z największych sieci sprzedaży RTV, AGD i IT zaprezentowała nową odsłonę salonu w Rydułtowach, mieszczącego się ul. Raciborskiej 144. Atrakcje z okazji Wielkiego Otwarcia rozpoczną się już od godziny 09:00.

Sklep zostanie przeniesiony z ulicy Traugutta 295. Nowa lokalizacja i aranżacja sklepu to ukłon w stronę Klientów NEONET, by mogli oni łatwiej i wygodniej dotrzeć na miejsce i dokonać wyboru odpowiedniego sprzętu. Fachowa obsługa codziennie będzie służyć wsparciem w zakresie wyboru sprzętu, jego konfiguracji, instalacji i reklamacji.

Moc atrakcji, obniżki cenowe

Z okazji Wielkiego Otwarcia NEONET przygotował dla Klientów bardzo atrakcyjne obniżki cen na cały asortyment oraz specjalne pokazy sprzętów.

NEONET daje Klientom również możliwość dokonania zakupów na cały asortyment bez żadnych dodatkowych kosztów z wykorzystaniem rat 0% - bez pierwszej wpłaty, 0% prowizji, 0% oprocentowania i 0% ubezpieczenia.

To jedynie kilka przykładów z oferty, która czeka na Klientów po relokacji salonu NEONET. Jeśli natomiast zdarzy się, że poszukiwany produkt nie będzie dostępny na miejscu, NEONET ma na to rozwiązanie. Sklep internetowy www.neonet.pl na swoich wirtualnych półkach oferuje ponad 15 000 produktów, które stanowią uzupełnienie oferty sklepów stacjonarnych. Sprzęt można też od razu zamówić w salonie, korzystając z porady sprzedawcy.

Warto dodać, iż w trakcie Wielkiego Otwarcia wszelkie zakupy sprzętów wielkogabarytowych o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do Klientów za symboliczną złotówkę.  

Dodatkową atrakcją Wielkiego Otwarcia będzie niespodzianka w postaci licytacji paragonów, która odbędzie się 11.06.2015. Co godzinę będą ją przeprowadzać moderatorzy. Aby wziąć w niej udział wystarczy tylko zrobić zakupy i zatrzymać paragon. Posiadacz rachunku o kwocie najbardziej zbliżonej do wskazanej przez moderatora wygrywa atrakcyjne nagrody AGD i RTV, spośród takich przedmiotów jak grill, ekspres do kawy czy szczoteczka elektryczna. 

Komenatrze
Profile firm z podobnej branży
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Malarstwo po Zagładzie - przejmująca wystawa w Warszawie Handel i FMCG
Malarstwo po Zagładzie - przejmująca wystawa w Warszawie
„Chciałem, żeby mi strzelili w kark, nie chciałem stać i patrzeć na tych, co do mnie strzelają.” - czytamy w katalogu wystawy trojga więcej
Pellet rozwiązaniem na walkę ze smogiem
Pellet rozwiązaniem na walkę ze smogiem
Sezon zimowy to przede wszystkim czas walki ze smogiem i okres debat na temat jakości powietrza w kraju. więcej
Malczewski za ferrari - zobacz, co kolekcjonerzy licytowali w 2019 r.
Malczewski za ferrari - zobacz, co kolekcjonerzy licytowali w 2019 r.
Miniony rok upłynął polskim kolekcjonerom na obserwowaniu hossy - według
najnowszych danych OneBid, na krajowych aukcjach wylicytowano więcej
3 najciekawsze dzieła sztuki na aukcjach 2019 r. według OneBid
3 najciekawsze dzieła sztuki na aukcjach 2019 r. według OneBid
3 najciekawsze dzieła sztuki na aukcjach 2019 r. według OneBid więcej
Prezydent Andrzej Duda o chińskiej inwestycji w Stalowej Woli
Prezydent Andrzej Duda o chińskiej inwestycji w Stalowej Woli
16 stycznia w Stalowej Woli odbyła się Polska Wystawa Gospodarcza z udziałem prezydenta RP Andrzeja Dudy pod hasłem „Od Centralnego Okręgu więcej