Profile firm
Gekoplast GekoplastPrzemysł
OS3 Sp z o.o. OS3 Sp z o.o.PR / Marketing
JJ Communications JJ CommunicationsPR / Marketing
RWE RWEEnergetyka
CrowdConnect.pl CrowdConnect.plInwestycje
Netia NetiaTelekomunikacja
PayPal PayPalFinanse
HH City Festival HH City FestivalOrganizacje
Forum Ekonomiczne Forum EkonomiczneOrganizacje
Handel i FMCG

Nowa odsłona salonu NEONET w Rydułtowach

2015.06.11 14:00
Autor:

11 czerwca NEONET, jedna z największych sieci sprzedaży RTV, AGD i IT zaprezentowała nową odsłonę salonu w Rydułtowach, mieszczącego się ul. Raciborskiej 144. Atrakcje z okazji Wielkiego Otwarcia rozpoczną się już od godziny 09:00.

Sklep zostanie przeniesiony z ulicy Traugutta 295. Nowa lokalizacja i aranżacja sklepu to ukłon w stronę Klientów NEONET, by mogli oni łatwiej i wygodniej dotrzeć na miejsce i dokonać wyboru odpowiedniego sprzętu. Fachowa obsługa codziennie będzie służyć wsparciem w zakresie wyboru sprzętu, jego konfiguracji, instalacji i reklamacji.

Moc atrakcji, obniżki cenowe

Z okazji Wielkiego Otwarcia NEONET przygotował dla Klientów bardzo atrakcyjne obniżki cen na cały asortyment oraz specjalne pokazy sprzętów.

NEONET daje Klientom również możliwość dokonania zakupów na cały asortyment bez żadnych dodatkowych kosztów z wykorzystaniem rat 0% - bez pierwszej wpłaty, 0% prowizji, 0% oprocentowania i 0% ubezpieczenia.

To jedynie kilka przykładów z oferty, która czeka na Klientów po relokacji salonu NEONET. Jeśli natomiast zdarzy się, że poszukiwany produkt nie będzie dostępny na miejscu, NEONET ma na to rozwiązanie. Sklep internetowy www.neonet.pl na swoich wirtualnych półkach oferuje ponad 15 000 produktów, które stanowią uzupełnienie oferty sklepów stacjonarnych. Sprzęt można też od razu zamówić w salonie, korzystając z porady sprzedawcy.

Warto dodać, iż w trakcie Wielkiego Otwarcia wszelkie zakupy sprzętów wielkogabarytowych o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do Klientów za symboliczną złotówkę.  

Dodatkową atrakcją Wielkiego Otwarcia będzie niespodzianka w postaci licytacji paragonów, która odbędzie się 11.06.2015. Co godzinę będą ją przeprowadzać moderatorzy. Aby wziąć w niej udział wystarczy tylko zrobić zakupy i zatrzymać paragon. Posiadacz rachunku o kwocie najbardziej zbliżonej do wskazanej przez moderatora wygrywa atrakcyjne nagrody AGD i RTV, spośród takich przedmiotów jak grill, ekspres do kawy czy szczoteczka elektryczna. 

Komenatrze
Profile firm z podobnej branży
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Pierwsza Fundacja pirotechniczna Handel i FMCG
Pierwsza Fundacja pirotechniczna
Fundacja Rozwoju i Edukacji Pirotechnicznej powstała jako odpowiedź na postulaty zgłaszane przez przedsiębiorców więcej
Wybitni szefowie kuchni razem na jednej scenie
Wybitni szefowie kuchni razem na jednej scenie
CulinaryOn to wyjątkowe miejsce nie tylko na mapie Warszawy, ale także Polski, w którym spotykają się i współpracują ze sobą dwaj wybitni więcej
Dom pod linią
Dom pod linią
Dom pod linią to projekt willi architektówi z pracowni 81.WAW.PL, której najbardziej charakterystycznym elementem jest biała krawędź dachu. więcej
Polska i Ukraina. Gdzie łatwiej prowadzić start-up technologiczny?
Polska i Ukraina. Gdzie łatwiej prowadzić start-up technologiczny?
Dobrze przemyślany już na etapie projektowania i solidnie przygotowany w fazie produkcyjnej, a w końcu pomyślnie sprzedany start-up to więcej
PaintOn – artystyczne imprezy integracyjne dla każdego
PaintOn – artystyczne imprezy integracyjne dla każdego
Oferta dla klientów dostępna będzie od października, wraz z otwarciem studia na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. więcej