Profile firm
KNF KNFFinanse
Polkomtel PolkomtelTelekomunikacja
PGNiG SA PGNiG SAEnergetyka
MMC Polska MMC PolskaOrganizacje
Audi AudiTransport
Heima PR Heima PRPR / Marketing
Proama ProamaUbezpieczenia
Handel i FMCG

Namaste India! Weekend w indyjskim stylu w Placu Unii

2019.09.25 14:30

Już w najbliższy weekend, 28-29 września, w Centrum Handlowym Plac Unii odbędzie się wydarzenie poświęcone kulturze indyjskiej. W programie imprezy znajduje się mnóstwo atrakcji. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach live cooking z Tapim, znanym wirtuozem indyjskich smaków, zobaczyć zmagania uczestników w turnieju Carrom lub zatańczyć w rytmie Bollywood.

 

Orientalne smaki na wyciągniecie ręki

Jedną z ciekawszych propozycji organizatorów Namaste India są warsztaty live cookingu z Tapim, Hindusem polskiego pochodzenia, właścicielem sieci restauracji Ganesch. Motto kuchni Tapiego to Cook’n’Smile. Można więc spodziewać się, że potrawy będą przepyszne, intensywne i mocno doprawione, a przede wszystkim pełne Indii.

 

Oprócz warsztatów live cooking’u na odwiedzających Plac Unii czekać będą przysmaki z takich restauracji jak Namaste India, Tulsi, czy Buddha. Klienci centrum handlowego będą mogli też zakupić orientalne produkty od  konceptu Little India.

 

Indie to słońce, kolory i… Bollywood!

Chyba nie ma na świecie drugiego tak roztańczonego narodu jak Hindusi. Atrakcją wydarzenia w Placu Unii będą więc pokazy tradycyjnego tańca w wykonaniu tancerzy i uczniów z zespołu Mohini. Grupa ma na koncie wiele występów na prestiżowych festiwalach kulturalnych w kraju i za granicą, realizacje telewizyjne oraz współpracę z gwiazdami indyjskiej i polskiej sceny muzycznej. Instruktorzy zespołu poprowadzą też warsztaty, podczas których zdradzą tajemnice kroków tanecznych prosto z Bollywood.

 

Moda, kultura i sztuka

Każdy z fanów rywalizacji będzie mógł wziąć udział w niedzielnych warsztatach Carrom, którym towarzyszyć będzie profesjonalny turniej tej dyscypliny. Jest to gra bilardowa rozgrywana na kwadratowym stole. Celem gry jest wbicie wszystkich krążków swojego koloru zanim zrobią to przeciwnicy.

 

Podczas wydarzenia nie może zabraknąć tradycyjnych indyjskich tatuaży z henny. Jest to element wielowiekowej hinduskiej tradycji. Malowidła przynieść mają szczęście i pomyślność.

 

W trakcie weekendu zakupić będzie też można indyjskie ozdoby i dodatki od konceptów Belbaazar i Indian Meble. Dzięki temu, każdy z odwiedzających Plac Unii będzie miał okazję zabrać choć małą cząstkę Indii ze sobą.

 

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend 28-29 września br. w godzinach 11.00-19.30. Wstęp jest bezpłatny.

 

Więcej informacji udzielają:

Ewelina Kolad, , + 48 510 291 250

Monika Kern, , +48 601 892 291

 

O Placu Unii:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya-Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Zdrofit Club, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.

 

Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Mokotowskie Spotkania - kolejna odsłona Targów Lokalnych Marek w Placu Unii Handel i FMCG
Mokotowskie Spotkania - kolejna odsłona Targów Lokalnych Marek w Placu Unii
Od 10 do 12 października w Placu Unii trwać będzie kolejna edycja Mokotowskich Spotkań. To jedyne w swoim rodzaju targi polskich marek, na więcej
Namaste India! Kultura indyjska na wyciągnięcie ręki w Placu Unii
Namaste India! Kultura indyjska na wyciągnięcie ręki w Placu Unii
W ostatni weekend, 28-29 września, wszyscy odwiedzający Centrum Handlowe Plac Unii mieli okazję wziąć udział w warsztatach poświęconych więcej
„Biegnij Warszawo” – Odbierz pakiet startowy w Placu Unii
Od 1 do 5 października w specjalnie przygotowanym lokalu w Placu Unii odebrać będzie można pakiety startowe „Biegnij Warszawo”. To więcej
Namaste India! Weekend w indyjskim stylu w Placu Unii
Namaste India! Weekend w indyjskim stylu w Placu Unii
Już w najbliższy weekend, 28-29 września, w Centrum Handlowym Plac Unii odbędzie się wydarzenie poświęcone kulturze indyjskiej. W programie więcej
W Polsce możemy tworzyć pionierskie rozwiązania z zakresu elektromobilności
W Polsce możemy tworzyć pionierskie rozwiązania z zakresu elektromobilności
Assay w swoim portfelu postawił m.in. na startupy, które opracowują projekty związane z tworzeniem ekologicznych form transportu. Inwestycje w więcej