Profile firm
KREZUS SA KREZUS SAEnergetyka
Henkel Henkel PR / Marketing
Consus S.A. Consus S.A.Energetyka
Lockheed Martin Lockheed MartinPrzemysł
EEC EECOrganizacje
Willa Diana Willa DianaTurystyka
Handel i FMCG

Mokotowskie Spotkania - kolejna odsłona Targów Lokalnych Marek w Placu Unii

2019.10.09 14:00

Od 10 do 12 października w Placu Unii trwać będzie kolejna edycja Mokotowskich Spotkań. To jedyne w swoim rodzaju targi polskich marek, na których lokalni producenci prezentują swoje wyroby. Spotkanie jest niepowtarzalną okazją do zakupu perełek modowych. Najzdolniejsi polscy twórcy i projektanci czekają właśnie na Ciebie.

 

Najciekawsze polskie kolekcje w jednym miejscu

Początek jesieni to zmiany w przyrodzie i otwarcie nowego sezonu w modowych trendach. Mokotowskie Spotkania to szansa na zdobycie niepowtarzalnych ubrań, dodatków i ozdób, które będą uzupełnieniem jesiennych stylizacji. Prezentowane przez projektantów na targach produkty stanowią doskonałe uzupełnienie dla oferty najemców Centrum Handlowego.

                  

Promocja lokalnych twórców

Oprócz zakupów, targi to także świetna okazja do rozmowy z najzdolniejszymi lokalnymi twórcami. Podczas Mokotowskich Spotkań poznać będzie można przedstawicieli branż eko, design, deco, projektantów mody, producentów zabawek i wydawców książek.

 

Najbliższe Mokotowskie Spotkania odbędą się 10-12 października 2019 r. (czwartek-sobota), w godzinach 10-21. Wstęp jest bezpłatny.

 

Więcej informacji udzielają:

Ewelina Kolad, , + 48 510 291 250

Monika Kern, , +48 601 892 291


O Placu Unii:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya-Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Zdrofit Club, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.

Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Nowy rok, nowa szafa - odśwież swoją garderobę podczas Mokotowskich Spotkań Handel i FMCG
Nowy rok, nowa szafa - odśwież swoją garderobę podczas Mokotowskich Spotkań
Mokotowskie Spotkania – targi lokalnych marek w centrum handlowym Plac Unii. Najbliższa edycja wydarzenia rozpocznie się już 16 stycznia br. więcej
Pomysł na waflową rurkę
Pomysł na waflową rurkę
Pomysł na waflową rurkę więcej
Satine Bielizna nowym najemcą w Placu Unii
Do grona najemców w Placu Unii dołączył salon Satine Bielizna. To polski koncept, który oferuje bieliznę oraz usługi brafittingu i serwis więcej
Regulacje MAR wymagają zmian w celu zachęcenia młodych firm do wchodzenia na GPW
Jednym z wyzwań, z którymi boryka się polski rynek kapitałowy, jest niewielka ilość debiutów na Giełdzie Papierów Wartościowych w więcej
Święta jak z płatka?! Tylko w Placu Unii
Święta jak z płatka?! Tylko w Placu Unii
6 grudnia br. w Placu Unii startuje Strefa Świąteczna, a w niej specjalne stoiska z prezentami, choinkami oraz różnymi smakołykami. Każdy więcej