Profile firm
Handel i FMCG

Katarzyna Zielińska ambasadorką sieci Quick Park

Katarzyna Zielińska, popularna aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna została twarzą sieci regionalnych hybrydowych centrów handlowych Quick Park, które powstają w kilkunastu miastach do 100 tys. mieszkańców, na terenie całej Polski. Będzie to pierwszy przypadek, gdy aktor lub aktorka zostaje ambasadorem, nie pojedynczego obiektu, ale całej sieci centrów handlowych. Pierwsze Quick Parki otworzą się jeszcze w listopadzie – w Mysłowicach i Strzegomiu.

– „Zdecydowałam się na podjęcie współpracy z siecią Quick Park ponieważ bardzo odpowiada mi jej charakter. Sama jestem matką, łączącą wychowanie dziecka z intensywną pracą zawodową, więc często nie mam czasu na zakupy w wielkich centrach handlowych.” – mówi Katarzyna Zielińska. 
Quick Parki powstają w mniejszych miejscowościach, przy ruchliwych drogach z łatwym dojazdem, a co bardzo ważne będzie można w nich dokonać codziennych, podstawowych zakupów dla całej rodziny. 
– „Myślę, że są to wymarzone centra handlowe dla rodzin z codziennymi potrzebami.” – dodaje aktorka. 
Aktorka weźmie udział w uroczystym otwarciu obiektu w Mysłowicach, a jej wizerunek zostanie wykorzystany w kampanii promocyjnej Quick Parków na nośnikach reklamy zewnętrznej, w prasie i radio. 

– „Z prawdziwą przyjemnością rozpoczynamy współpracę z Panią Katarzyną Zielińską, której dorobek artystyczny i wizerunek medialny idealnie koresponduje z naszą marką centów handlowych. Quick Park to miejsca dla energicznych, żyjących szybko osób, które chcą się spełniać zawodowo i równocześnie mieć czas na rodzinne zakupy.” – mówi Jarosław Fijałkowski, prezes zarządu Real2B Development – dewelopera, który realizuje sieć Quick Parków w Polsce.  
– „Wybór tak lubianej i rozpoznawalnej ambasadorki wydał nam się oczywisty.” – dodaje.
Katarzyna Zielińska jest absolwentką PWST w Krakowie. Widzowie szczególnie znają ją z roli w serialu TVP2 „Barwy szczęścia” oraz „O mnie się nie martw”, „Przyjaciółki”, czy „To nie koniec świata”. Jest odtwórczynią ról filmowych w takich przebojach kinowych, jak: „Listy do M.”, „Listy do M. 2”, „Och, Karol 2”. Gra na deskach takich warszawskich teatrów, jak: Teatr Kwadrat, Teatr Komedia i Teatr Capitol. Występowała w wielu popularnych telewizyjnych programach rozrywkowych: „Jak oni śpiewają”, „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Kocham Cię Polsko”, czy wraz z Rafałem Maserakiem w „Tańcu z gwiazdami”.
Quick Park Mysłowice to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach o powierzchni blisko 16 tys. m². W obiekcie przewidziane jest około 60 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych, punkt obsługi mieszkańców Urzędu Miasta oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino – OH Kino. Centrum handlowe zaoferuje również bezpłatny parking na 400 samochodów. Obiekt zapewni kompleksową ofertę handlowo-usługową poprzez połączenie galerii handlowej, parku handlowego, jedynej w mieście restauracji McDonald’s oraz stacji benzynowej. Powierzchnia najmu Quick Parku jest już prawie w całości wynajęta.
Quick Park Strzegom jest pierwszym parkiem handlowym w Strzegomiu. Jego powierzchnia wynosi około  2 tys. m². Obiekt zaoferuje 7 sklepów, w tym m.in. RTV Euro AGD, CCC, Pepco, Martes Sport. Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie położony przed obiektem bezpłatny parking na 70 samochodów. Bezpośrednio przy Quick Parku znajdować się będą: restauracja Mc Donald’s, supermarket Biedronka, market budowlany Bricomarché oraz stacja benzynowa Shell.
***
Real2B Development Sp z o. o. to firma  dewelopersko-inwestycyjna, która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZAN realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Obiekty te powstają w mniejszych miejscowościach, poniżej 100 tys. mieszkańców.  Cechą charakterystyczną lokalizacji obiektów jest usytuowanie bezpośrednio przy głównej arterii komunikacyjnej i przy największych osiedlach mieszkaniowych. Obecnie w przygotowaniach i realizacji są obiekty m. in.: w Mysłowicach, Strzegomiu, Sulechowie, Olkuszu, Pułtusku, Kępnie, Turku, Oławie i Konstancinie-Jeziornie.

Komenatrze
Inne
Polecane
Profile firm z podobnej branży
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
Podstawowe informacje:
Osoba kontaktowa:


E-mail:
:
WWW:
Adres:
Artur Niewrzędowski


509433874
www.multian.pl
Rakietników 27/29/25
02-495 Warszawa

Wiadomości firmowe

Konsumpcja (a nie inwestycje) stabilizuje rynek, nie każdy jednak na niej korzysta Handel i FMCG
Konsumpcja (a nie inwestycje) stabilizuje rynek, nie każdy jednak na niej korzysta
Euler Hermes, wiodący globalny ubezpieczyciel należności handlowych, zbadał sytuację firm w Polsce pod względem niewypłacalności. więcej
CFO 4.0 – CYFROWA REWOLUCJA W BIZNESIE
CFO 4.0 – CYFROWA REWOLUCJA W BIZNESIE
Spotkanie dyrektorów finansowych w Warszawie więcej
UE, w tym Polska zyskują na sporze handlowym USA-Chiny
UE, w tym Polska zyskują na sporze handlowym USA-Chiny
Spory handlowe wnoszą atmosferę niepewności w światowym handlu i obok innych czynników, takich jak m.in. Brexit studzą nastroje inwestorów więcej
W Polsce poza budownictwem nie widać efektów dobrej koniunktury
W Polsce poza budownictwem nie widać efektów dobrej koniunktury
Euler Hermes, wiodący globalny ubezpieczyciel należności handlowych, zbadał sytuację firm w Polsce pod względem niewypłacalności. więcej
Brak rentowności wyhamowuje polskie firmy
Brak rentowności wyhamowuje polskie firmy
Euler Hermes, wiodący globalny ubezpieczyciel należności handlowych, zbadał sytuację firm w Polsce w pierwszym półroczu 2019 roku pod więcej