Profile firm
T-Mobile T-MobileTelekomunikacja
Info. Prasowe Info. PrasowePR / Marketing
Symetria PR Symetria PRPR / Marketing
EY EYDoradztwo
Finanse

Podwójna premia i rabaty od Toyota Bank Polska

2019.03.06 11:00

Toyota Bank wystartował z najnowszą promocją Money Mania. Wszyscy nowi klienci którzy przystąpią do akcji, założą Moto Konto oraz Lokatę Sprint 180, a przy tym będą aktywnie korzystać z aplikacji mobilnej „Tankuj korzyści”, oprócz odsetek z depozytu otrzymają podwójną premię pieniężną (nawet 200 zł) oraz 5 lub 10-procentowy zwrot za zakupione paliwo.

 

Dzięki promocji Money Mania realizowanej we współpracy z Totalmoney.pl, klienci mogą otrzymać nawet 200 zł premii, zarobić 2,4 procent na Lokacie Sprint 180 i do tego uzyskać zwrot części kosztów za zakupione paliwo na stacji.

 

Aby przystąpić do promocji należy wejść na stronę moneymania.pl oraz otworzyć Moto Konto i Lokatę Sprint 180 na minimum 5 000 zł. Następnie należy ściągnąć aplikację mobilną – „Tankuj korzyści” i zeskanować w niej dowód rejestracyjny posiadanego samochodu. Dzięki temu, Toyota Bank wypłaci pierwszą należną premię w wysokości 150 zł.

 

Następnie, uczestnicy promocji którzy aktywnie korzystać będą z aplikacji mobilnej dedykowanej do lojalnościowego programu paliwowego, otrzymają kolejny bonus – 5 lub 10-procentowy cashback z tytułu tankowanego paliwa (do 50 zł miesięcznie). Ponadto dzięki mobilnemu narzędziu, klienci mogą w łatwy i przejrzysty sposób monitorować swoje wydatki na stacjach benzynowych oraz korzystać z innych udogodnień oferowanych przez Toyota Bank.

 

Maksymalna kwota jaką można ulokować na Lokacie Sprint na 180 dni, to 18 000 zł. Każdy klient może jednak założyć nawet 10 depozytów i pomnażać swoje oszczędności na konkurencyjnym oprocentowaniu 2,4 procent w skali roku.

 

Moto Konto to z kolei rachunek dedykowany zmotoryzowanym klientom Toyota Bank.
W przypadku utrzymywania określonego salda na rachunku bądź lokatach lub posiadania finansowania pojazdu w Toyota Bank lub Toyota Leasing, konto będzie prowadzone za 0 zł.

 

Rejestracja do akcji trwa od 04.03.2019r. do 31.03.2019r. Na gromadzenie pakietu korzyści jest czas do 23.04.2019r. Natomiast na aktywność w programie „Tankuj Korzyści - zwrot za paliwo”, klienci mają czas do końca lipca 2019 roku.

 

- Wszyscy zainteresowani, którzy skorzystają z naszej preferencyjnej oferty, będą mogli zarobić na wiele różnych sposobów – zaczynając od odsetek, przez podwójną premię pieniężną, kończąc na oszczędnościach za transakcje paliwowe w programie Cashback. Ta promocja, po prostu się opłaca - mówi Dominika Cepek, Marketing Manager w Toyota Bank Polska.

 

Informacja o banku:

Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2001 roku. W 2002 bank uruchomił także działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota. Usługi banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze, a także systemy obsługi poprzez Internet, telefon i SMS.

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Toyota Bank wprowadzi nowy system bankowości elektronicznej Finanse
Toyota Bank wprowadzi nowy system bankowości elektronicznej
Wraz z początkiem lipca, Toyota Bank Polska uruchomi całkowicie nowy system bankowości internetowej oparty o technologię Responsive Web więcej
Toyota Bank i Toyota Leasing Polska z dużym wzrostem sprzedaży
Toyota Bank i Toyota Leasing Polska z dużym wzrostem sprzedaży
Toyota Bank oraz Toyota Leasing Polska zakończyły poprzedni rok ze znakomitym wynikiem – sfinansowały aż o 30% więcej aut Toyoty i Lexusa więcej
Podwójna premia i rabaty od Toyota Bank Polska
Podwójna premia i rabaty od Toyota Bank Polska
Toyota Bank wystartował z najnowszą promocją MoneyMania. Klienci którzy przystąpią do akcji, założą Moto Konto oraz Lokatę Sprint 180, a więcej
Toyota Bank z ofertą dla wszystkich kierowców
Toyota Bank z ofertą dla wszystkich kierowców
Toyota Bank wprowadza Moto Konto - rachunek bankowy dla kierowców aut wszystkich marek, jednocześnie rozpoczynając kolejną edycję cieszącej więcej
50 zł premii za założenie lokaty w Toyota Bank
50 zł premii za założenie lokaty w Toyota Bank
Wszyscy klienci którzy posiadają dowolne konto osobiste w Toyota Bank oraz założą lokatę na minimum 10 000 zł, otrzymają premię więcej