Profile firm
Altus TFI Altus TFIInwestycje
ZBP ZBPOrganizacje
PMPG PMPGMedia
Finanse

BOSS pożyczka – nowa oferta dla przedsiębiorców

2017.04.25 15:34
Autor:

Na rynku usług finansowych dla przedsiębiorców pojawił się nowy podmiot – BOSS pożyczka. Platforma pozwala na szybkie uzyskanie pożyczki całkowicie online. O kwotę nawet do 10tys. złotych może ubiegać się każda osoba prowadząca działalność gospodarczą.

 

BOSS pożyczka to szybki sposób finansowania potrzeb mikroprzedsiębiorców i profesjonalistów. To rozwiązanie idealne dla sektora MSP, start-up’ów czy też osób pracujących w oparciu o samozatrudnienie. Powstała z myślą o poszukujących źródeł finansowania dla istniejącego już biznesu, jak i tego, który dopiero startuje. Wniosek może złożyć każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, nawet tuż po jej zarejestrowaniu.

 

Małe firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze, zwłaszcza na początku mają problemy z uzyskaniem kredytu w banku. Stają przed barierą wysokich wymagań, piętrzących się formalności związanych z koniecznością przedstawienia wielu zaświadczeń i dokumentów, a także długim okresem oczekiwania na decyzję – komentuje Ewelina Nadworna, Prezes Zarządu BOSS pożyczka. Tymczasem w ramach bieżącej działalności pieniądze na opłaty czy inwestycje potrzebne są bardzo szybko. Właśnie na takie sytuacje przygotowaliśmy BOSS pożyczkę. Bez zbędnych formalności i całkowicie online można zdobyć potrzebne środki – dodaje.

 

BOSS pożyczka zakłada bardzo łatwy sposób wnioskowania. Wystarczy wypełnić wniosek online, podając dane swoje oraz prowadzonej działalności. Nie trzeba okazywać dokumentów rejestrowych, księgowych, dostarczać poręczeń ani zabezpieczeń. Wystarczy, mieć zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą, co weryfikowane jest w bazie CEDIG i nie figurować w rejestrze dłużników BIG.

 

Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o pożyczkę w kwocie od 1000 do 10 000 złotych, rozłożoną na maksymalnie 24 raty. Zazwyczaj środki wpływają na konto w ciągu 24 godzin od otrzymania potwierdzenia podpisania przez Klienta umowy podczas wizyty kuriera.

 

Więcej informacji na temat pożyczek można znaleźć na stronie: bosspozyczka.pl

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
Open Finance Open FinanceFinanse
EFL EFLFinanse
GTF GTFFinanse
Podstawowe informacje:


WWW:

Wiadomości firmowe

Jak wystartować z własnym biznesem? Wskazówki dla nowych firm Finanse
Jak wystartować z własnym biznesem? Wskazówki dla nowych firm
Start każdego biznesu wymaga przede wszystkim innowacyjnego pomysłu, który będzie w stanie przebić się przez konkurencję i zacząć więcej
BOSS pożyczka – nowa oferta dla przedsiębiorców
BOSS pożyczka – nowa oferta dla przedsiębiorców
Na rynku usług finansowych dla przedsiębiorców pojawił się nowy podmiot – BOSS pożyczka. Platforma pozwala na szybkie uzyskanie pożyczki więcej