Profile firm
PayPal PayPalFinanse
HH City Festival HH City FestivalOrganizacje
Forum Ekonomiczne Forum EkonomiczneOrganizacje
Sodexo SodexoHotele i restauracje
KGHM KGHMPrzemysł
Eurolot EurolotTransport
BARC Warszawa S.A. BARC Warszawa S.A.Budownictwo
Finanse

100 tys. Kont dla Ciebie w banku Credit Agricole

2018.09.14 11:00

W ciągu pięciu miesięcy od wprowadzenia do oferty Konta dla Ciebie bank Credit Agricole otworzył już 100 tys. takich rachunków. Jubileuszowe Konto dla Ciebie otworzył we Wrocławiu pan Michał, manager biura podróży.

 

Konto dla Ciebie to zupełnie nowa propozycja Credit Agricole z wieloma atrakcyjnymi funkcjami i usługami. Klienci mogą korzystać z niej od 11 kwietnia br. A już 13 września, czyli niemal równo w pięć miesięcy od startu oferty otwarte zostało stutysięczne Konto dla Ciebie.

- To jeden z najpopularniejszych produktów w historii naszego banku. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Tempo w jakim otwieramy nowe Konta dla Ciebie świadczy o tym, że właśnie tak skonstruowane rachunki doskonale trafiają w potrzeby naszych klientów - mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes banku Credit Agricole.

Posiadaczem Konta dla Ciebie numer 100 000 został pan Michał z Wrocławia, którego do założenia rachunku w Credit Agricole przekonał ojciec.

- On od dawna ma konto w tym banku, prowadzimy tu również rachunek naszej firmy i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Ja już od dawna planowałem założyć i swoje konto, bo podoba mi się ta oferta. Ale dzisiaj nie mogę powiedzieć, że żałuję tej zwłoki. Gdybym zdecydował się szybciej nie trafiłbym na ten miły jubileusz - uśmiecha się pan Michał.

Pod jedną wspólną nazwą "Konto dla Ciebie" kryje się rodzina czterech rachunków osobistych: konto flagowe, konto dla Klientów VIP a także konta dla młodzieży i nastolatków. Prowadzenie Konta dla Ciebie jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, korzystanie z karty a także zwykłe przelewy przez Internet oraz w aplikacji CA24 Mobile – wystarczy spełnić bardzo proste warunki (np. zapewnić 1000 zł miesięcznych wpływów i wykonać jedną transakcję kartą w miesiącu).

Kartą debetową do Konta dla Ciebie można płacić na całym świecie w złotówkach, dolarach, funtach lub euro bez kosztów przewalutowania. Karty w wersji standardowej ma nowoczesny design, a dodatkowo klient sam może wybrać wygląd swojej karty spośród 50 różnych grafik i zdjęć dostępnych w katalogu banku.

W Koncie dla Ciebie udostępniana jest też Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń assistance Pomoc dla Ciebie. W pakiecie podstawowym ochrona obejmuje m.in. ochronę telefonu na wypadek uszkodzenia wyświetlacza lub kradzieży, zgubienie kluczy lub dokumentów, a także domowe wizyty lekarza lub fachowców (ślusarz, hydraulik) itp. W pakiecie rozszerzonym dodatkowo ochrona obejmuje przypadki awarii domowego sprzętu komputerowego lub cyberataku, a także assistance w przypadku wypadku lub awarii samochodu. Przez pierwsze sześć miesięcy korzystanie z pakietu Pomoc dla Ciebie jest bezpłatne.

Posiadacze konta mogą korzystać z Rachunku Oszczędzam o wysokim oprocentowaniu (obecnie do kwoty 100 000 PLN oprocentowanie wynosi 2,5% przez cztery miesiące od otwarcia konta), a także oszczędzać na zakupach w największym w Polsce Klubie Rabatowym. Bank współpracuje z blisko 10 tys. sklepów i punktów usługowych - płacąc w nich kartą Credit Agricole można dostać nawet do 55 proc. zniżki. Klienci mogą odkładać także drobne kwoty podczas zakupów dzięki usłudze CAsaver, która zaokrągla płatności i "końcówki" przenosi z konta na Rachunek Oszczędzam. Wraz z Kontem dla Ciebie klienci zyskują możliwość realizacji przelewów natychmiastowych Express Eliksir i płatności Blik.

Konto dla Ciebie promowane jest w ramach kampanii reklamowej z udziałem Dawida Podsiadło, która została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez dotychczasowych klientów, jak i osoby dotychczas nie związane z bankiem. - Zarówno tą kampanią, jak i nową ofertą odświeżamy wizerunek i podkreślamy unikalne cechy naszego banku. A wyróżnia nas to, że z uwagą słuchamy naszych klientów i oferujemy im takie rozwiązania, jakich naprawdę potrzebują. W ten sposób budujemy wartościowe i długoterminowe relacje - podsumowuje wiceprezes Jędrzej Marciniak.

 

 

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
mBank mBankBanki
Saxo Bank Saxo BankBanki
PKO BP PKO BPBanki
BZ WBK BZ WBKBanki
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Credit Agricole wspiera sukcesy młodych tłumaczy języka francuskiego Finanse
Credit Agricole wspiera sukcesy młodych tłumaczy języka francuskiego
Bank Credit Agricole był głównym partnerem konkursu pt. „Polska i Francja 1914-1918” na najlepsze tłumaczenie tekstów literackich z więcej
Zainwestuj z Credit Agricole w zieloną gospodarkę i zarabiaj
Zainwestuj z Credit Agricole w zieloną gospodarkę i zarabiaj
Bank Credit Agricole rozpoczyna subskrypcję nowego ubezpieczenia na życie i dożycie z opcją inwestycyjną. Oferta strukturyzowana pod nazwą więcej
Ostrzeganie bliskich ma znaczenie
Ostrzeganie bliskich ma znaczenie
Według danych Komendy Głównej Policji w pierwszym półroczu 2018 r. w kraju oszukano blisko 1,7 tys. seniorów. Łącznie stracili oni prawie więcej
CABP nagrodzony za troskę o pracowników
CABP nagrodzony za troskę o pracowników
Program powerON realizowany przez Credit Agricole Bank Polska został wyróżniony w pierwszym w Polsce konkursie na najlepsze projekty więcej
Credit Agricole wspiera dolnośląskie domy dziecka
Credit Agricole wspiera dolnośląskie domy dziecka
W każdym domu dziecka jest bardzo wiele potrzeb. Niestety budżety jednostek samorządowych opiekujących się takimi placówkami nie przewidują więcej