Profile firm
Organizacje
KIG KIGOrganizacje
Infarma InfarmaOchrona Zdrowia
Executive Club Executive ClubOrganizacje
KDPW KDPWFinanse
PLL LOT PLL LOTTransport
Oferteo.pl Oferteo.plPR / Marketing
Finanse

100 tys. Kont dla Ciebie w banku Credit Agricole

2018.09.14 11:00

W ciągu pięciu miesięcy od wprowadzenia do oferty Konta dla Ciebie bank Credit Agricole otworzył już 100 tys. takich rachunków. Jubileuszowe Konto dla Ciebie otworzył we Wrocławiu pan Michał, manager biura podróży.

 

Konto dla Ciebie to zupełnie nowa propozycja Credit Agricole z wieloma atrakcyjnymi funkcjami i usługami. Klienci mogą korzystać z niej od 11 kwietnia br. A już 13 września, czyli niemal równo w pięć miesięcy od startu oferty otwarte zostało stutysięczne Konto dla Ciebie.

- To jeden z najpopularniejszych produktów w historii naszego banku. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Tempo w jakim otwieramy nowe Konta dla Ciebie świadczy o tym, że właśnie tak skonstruowane rachunki doskonale trafiają w potrzeby naszych klientów - mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes banku Credit Agricole.

Posiadaczem Konta dla Ciebie numer 100 000 został pan Michał z Wrocławia, którego do założenia rachunku w Credit Agricole przekonał ojciec.

- On od dawna ma konto w tym banku, prowadzimy tu również rachunek naszej firmy i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Ja już od dawna planowałem założyć i swoje konto, bo podoba mi się ta oferta. Ale dzisiaj nie mogę powiedzieć, że żałuję tej zwłoki. Gdybym zdecydował się szybciej nie trafiłbym na ten miły jubileusz - uśmiecha się pan Michał.

Pod jedną wspólną nazwą "Konto dla Ciebie" kryje się rodzina czterech rachunków osobistych: konto flagowe, konto dla Klientów VIP a także konta dla młodzieży i nastolatków. Prowadzenie Konta dla Ciebie jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, korzystanie z karty a także zwykłe przelewy przez Internet oraz w aplikacji CA24 Mobile – wystarczy spełnić bardzo proste warunki (np. zapewnić 1000 zł miesięcznych wpływów i wykonać jedną transakcję kartą w miesiącu).

Kartą debetową do Konta dla Ciebie można płacić na całym świecie w złotówkach, dolarach, funtach lub euro bez kosztów przewalutowania. Karty w wersji standardowej ma nowoczesny design, a dodatkowo klient sam może wybrać wygląd swojej karty spośród 50 różnych grafik i zdjęć dostępnych w katalogu banku.

W Koncie dla Ciebie udostępniana jest też Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń assistance Pomoc dla Ciebie. W pakiecie podstawowym ochrona obejmuje m.in. ochronę telefonu na wypadek uszkodzenia wyświetlacza lub kradzieży, zgubienie kluczy lub dokumentów, a także domowe wizyty lekarza lub fachowców (ślusarz, hydraulik) itp. W pakiecie rozszerzonym dodatkowo ochrona obejmuje przypadki awarii domowego sprzętu komputerowego lub cyberataku, a także assistance w przypadku wypadku lub awarii samochodu. Przez pierwsze sześć miesięcy korzystanie z pakietu Pomoc dla Ciebie jest bezpłatne.

Posiadacze konta mogą korzystać z Rachunku Oszczędzam o wysokim oprocentowaniu (obecnie do kwoty 100 000 PLN oprocentowanie wynosi 2,5% przez cztery miesiące od otwarcia konta), a także oszczędzać na zakupach w największym w Polsce Klubie Rabatowym. Bank współpracuje z blisko 10 tys. sklepów i punktów usługowych - płacąc w nich kartą Credit Agricole można dostać nawet do 55 proc. zniżki. Klienci mogą odkładać także drobne kwoty podczas zakupów dzięki usłudze CAsaver, która zaokrągla płatności i "końcówki" przenosi z konta na Rachunek Oszczędzam. Wraz z Kontem dla Ciebie klienci zyskują możliwość realizacji przelewów natychmiastowych Express Eliksir i płatności Blik.

Konto dla Ciebie promowane jest w ramach kampanii reklamowej z udziałem Dawida Podsiadło, która została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez dotychczasowych klientów, jak i osoby dotychczas nie związane z bankiem. - Zarówno tą kampanią, jak i nową ofertą odświeżamy wizerunek i podkreślamy unikalne cechy naszego banku. A wyróżnia nas to, że z uwagą słuchamy naszych klientów i oferujemy im takie rozwiązania, jakich naprawdę potrzebują. W ten sposób budujemy wartościowe i długoterminowe relacje - podsumowuje wiceprezes Jędrzej Marciniak.

 

 

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
mBank mBankBanki
Saxo Bank Saxo BankBanki
PKO BP PKO BPBanki
BZ WBK BZ WBKBanki
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

100 tys. Kont dla Ciebie w banku Credit Agricole Finanse
100 tys. Kont dla Ciebie w banku Credit Agricole
W ciągu pięciu miesięcy od wprowadzenia do oferty Konta dla Ciebie bank Credit Agricole otworzył już 100 tys. takich rachunków. Jubileuszowe więcej
Zainwestuj w liderów europejskiej gospodarki i zarabiaj
Zainwestuj w liderów europejskiej gospodarki i zarabiaj
Bank Credit Agricole rozpoczyna subskrybcję nowego ubezpieczenie na życie i dożycie z opcją inwestycyjną. Oferta "30 Europejskich Liderów" więcej
Bank Credit Agricole oferuje Pakiet na Wypadki dla ochrony dziecka
Bank Credit Agricole oferuje Pakiet na Wypadki dla ochrony dziecka
Z początkiem nowego roku szkolnego wraca temat ubezpieczenia dzieci. Credit Agricole - lider wśród banków oferujących produkty więcej
Kredyt Powitalny Credit Agricole najlepszy na szkolne wydatki
Kredyt Powitalny Credit Agricole najlepszy na szkolne wydatki
Kredyt Powitalny oferowany przez bank Credit Agricole okazał się najlepszą ofertą pożyczkową na kwotę 1 tys. zł ze spłatą w sześć więcej
Credit Agricole zaprasza na „Koncert pożyczeń”
Credit Agricole zaprasza na „Koncert pożyczeń”
Pieniądze szczęścia nie dają, ale zakupy jak najbardziej! Wszystkich, którym marzy się mniejszy lub większy shopping, bank Credit Agricole więcej