Profile firm
Nokaut.pl Nokaut.pl Handel
Ingenico IngenicoBiznes
HSBC HSBCBanki
AEC AECTransport
Grupa ZUE Grupa ZUEBudownictwo
UNITED STATES OF BETA UNITED STATES OF BETAPR / Marketing

WeEnergy nagrodzona Medalem Europejskim przyznawanym przez Business Centre Club

2017.06.08 12:38
Autor:

Podczas 28. edycji Medalu Europejskiego, przedsięwzięcia organizowanego przez Business Centre Club, WeEnergy, innowacyjny produkt Energii dla firm, odebrał nagrodę za usługę spełniającą standardy europejskie.

 

- Kolejne wyróżnienie przyznane produktowi WeEnergy potwierdza, że nasze rozwiązanie jest innowacyjne i na europejskim poziomie. Cieszę się, że jako polska firma spełniamy najwyższe wymagania Klientów i oferujemy im usługi skrojone na miarę, jednocześnie niezawodne i w bardzo dobrej cenie – powiedział Wojciech Pomykała, Prezes Zarządu.

 

To nie pierwsze wyróżnienie. W kwietniu 2017 roku, WeEnergy zdobyło nagrodę „Innowacja Roku”
w konkursie „Liderzy Świata Energii”, podczas 25. edycji konferencji EuroPOWER. Nasz produkt został doceniony za innowacyjność, kompleksowość i wprowadzanie pozytywnych zmian na rynku energii.

 

Medal Europejski przyznaje Business Centre Club przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego
z siedzibą w Brukseli. Projekt jest niekomercyjny i ma ogólnopolski zasięg. Celem tego przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

 

WeEnergy rewolucją na rynku

WeEnergy umożliwia przedsiębiorstwom odbiór energii z sieci, a także produkcję energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych na własne potrzeby oraz sprzedaż jej nadwyżek do Energii dla firm. Dzięki temu rozwiązaniu przedsiębiorstwa mogą znacznie zmniejszyć koszty produkcji energii. Energia dla firm pomaga w doborze odpowiedniej instalacji, uzyskaniu dofinansowania oraz montażu instalacji fotowoltaicznej.

 

O Energii dla firm

Energia dla firm jest jednym z największych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej oraz gazu ziemnego
w Polsce. Spółka była jedną z pierwszych, która rozpoczęła działalność w 2010 r. na liberalizowanym polskim rynku energii elektrycznej. Od 2010 r. Energia dla firm jest członkiem Towarowej Giełdy Energii. Obecnie Spółka obsługuje ponad 26 tys. klientów sprzedając im rocznie blisko 1 TWh energii elektrycznej i ponad 1,2 TWh paliwa gazowego. Dostarcza przedsiębiorstwom kompleksowe rozwiązania energetyczne i okołoenergetyczne. Grupa posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w segmencie klienta biznesowego (B2B).

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
Open Finance Open FinanceFinanse
EFL EFLFinanse
GTF GTFFinanse
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Maxcom na targach Mobile World Congress 2018 Energetyka
Maxcom na targach Mobile World Congress 2018
Maxcom, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych
w Europie, zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania więcej
IT Kontrakt: Polska wciąż atrakcyjnym rynkiem pracy dla ekspertów IT, ale ta pozycja jest zagrożona
IT Kontrakt: Polska wciąż atrakcyjnym rynkiem pracy dla ekspertów IT, ale ta pozycja jest zagrożona
Rynek pracy IT w Polsce jest wciąż atrakcyjny dla specjalistów z zagranicy, ale rozwijające się centra outsourcingu usług więcej
Kredyt Inkaso: Obligacje serii PA01 zadebiutują na Catalyst
Kredyt Inkaso: Obligacje serii PA01 zadebiutują na Catalyst
Uplasowane w ofercie publicznej obligacje serii PA01 Kredyt Inkaso, jednego z największych polskich podmiotów branży windykacyjnej, w czwartek, więcej
Kredyt Inkaso: 85 proc. klientów zainteresowanych usługą PayByLink
Kredyt Inkaso: 85 proc. klientów zainteresowanych usługą PayByLink
Zainteresowanie PayByLink wyraziło aż 85 proc. klientów Kredyt Inkaso, doceniając szybkość, prostotę i bezpieczeństwo usługi. Jeden z więcej
MedApp oficjalnym partnerem Microsoft
MedApp oficjalnym partnerem Microsoft
MedApp został włączony do programu Microsoft Mixed Reality (MR), stając się oficjalnym partnerem giganta z Redmond w zakresie rozwoju więcej