Profile firm
WHC WHCOrganizacje
Pelion S.A. Pelion S.A.Ochrona Zdrowia
SAP SAPIT
Deloitte DeloitteDoradztwo
Play PlayTelekomunikacja
Zacznij.biz Zacznij.bizOrganizacje
Oras OrasBiznes
Nokaut.pl Nokaut.pl Handel
Ingenico IngenicoBiznes
HSBC HSBCBanki
Energetyka

ES-SYSTEM doceniony w prestiżowym konkursie branży oświetleniowej - DARC AWARDS

2018.08.10 10:30
Autor:

ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, została doceniona w prestiżowym konkursie branży oświetleniowej – DARC AWARDS. Jedna z realizacji ES-SYSTEM, Centrum Handlowe Löhr Center w Koblencji, w Niemczech, zajęła III miejsce w kategorii „Najlepsze wykorzystanie oświetlenia dekoracyjnego w obiekcie handlowym”. Realizacja ta wyróżnia się różnorodnością form, kształtów i barw opraw oświetleniowych.

 

– ES-SYSTEM ma wieloletnie doświadczenie w oświetlaniu galerii handlowych w kraju i zagranicą. Nasze realizacje wyróżniają się najwyższą jakością energooszczędnego oświetlenia oraz estetyką opraw. Nagroda dla Centrum Handlowego Löhr Center, to kolejne wyróżnienie branżowe naszych produktów w tym roku. Wcześniej nasz system oświetleniowy WHY znalazł się wśród 20 najbardziej innowacyjnych produktów prezentowanych na targach Light+Building 2018. To potwierdza wiodącą pozycję spółki na rynku oświetleniowym w obszarze wzornictwa, energooszczędności, a także innowacyjnych rozwiązań technologicznych – mówi Rafał Gawrylak, prezes ES-SYSTEM.

 

NOWATORSKA KONCEPCJA OŚWIETLENIOWA

Nagrodę DARC AWARDS/Decorative przyznano Centrum Handlowemu Löhr Center w Koblencji, w Niemczech. Wśród zastosowanych tam opraw oświetleniowych ES-SYSTEM znalazł się system LUNA w różnych formach i rozmiarach – od okręgów o średnicach od 80 centymetrów do 4 metrów, poprzez formy trapezowe i trójkątne, zainstalowane pojedynczo oraz w zbiorczych konfiguracjach. Całość wnętrz uzupełniają ozdobne żyrandole wykonane w kilku niepowtarzalnych formach. Każdy z nich został podświetlony od wewnątrz diodami LED. Źródła światła w obiekcie - moduły LED-owe - zostały wyposażone w dwa typy diod o ciepłej i zimnej temperaturze barwowej. System sterowania, oparty na protokole DALI typ 8 umożliwia dynamiczną regulację temperatury barwowej oraz natężenia światła.

 

KOLEJNA REALIZACJA NA WAŻNYM RYNKU UNII EUROPEJSKIEJ

Niemcy to ważny rynek dla działalności eksportowej ES-SYSTEM. Spółka zrealizowała tam szereg autorskich projektów, dostarczając systemy oświetleniowe do takich galerii jak: Skyline Plaza we Frankfurcie, Europa Passage w Hamburgu oraz Milaneo w Stuttgarcie. Produkty ES-SYSTEM z powodzeniem konkurują na rynkach europejskich. W 2017 r. sprzedaż eksportowa Grupy wyniosła 41,6 mln zł, tj. 22% całkowitej sprzedaży. W ubiegłym roku wzrost sprzedaży zanotowano głównie w Unii Europejskiej (wzrost do poziomu 28,2 mln zł, tj. 12% r/r). Zarząd planuje dalsze umacnianie pozycji za granicą poprzez sukcesywne dostosowywanie oferty do zróżnicowanych wymagań klientów, intensyfikację działań promocyjnych w eksporcie, w oparciu o rozwój kontaktów biznesowych i sieci przedstawicieli handlowych oraz poprzez udział w wybranych wydarzeniach branżowych.


Dodatkowych informacji udziela:

Anna Przyczyna

ES-SYSTEM S.A.

Tel. +48 (12) 295 80 39

e-mail:

 

Tomasz Zagól

ES-SYSTEM S.A.
T: +48 12 297 81 61
M:  

 

ES-SYSTEM S.A. to największa polska firma w branży oświetleniowej w segmencie profesjonalnej techniki oświetleniowej dla obiektów budownictwa ogólnego, architektonicznego, mieszkalnego, przemysłowego, specjalistycznego i zewnętrznego. Spółka tworzy wyspecjalizowaną Grupę Kapitałową, z własnymi zakładami produkcyjnymi, która wytycza kierunki rozwoju branży zarówno w obszarze innowacyjnych rozwiązań technologicznych, energooszczędności, jak i wzornictwa. Strategia rozwoju Grupy zakłada wzrost organiczny realizowany poprzez umacnianie pozycji krajowego lidera w branży oraz dynamiczny rozwój sprzedaży eksportowej na rynki Unii Europejskiej i innych wysoko rozwiniętych krajów.

Komenatrze
Profile firm z podobnej branży
Erbud SA Erbud SABudownictwo
C&W C&WBudownictwo
ES-SYSTEM S.A.
Podstawowe informacje:


WWW:
Adres:

essystem.pl/
ES-SYSTEM S.A.
ul. Przemysłowa 2
30-701 Kraków

Wiadomości firmowe

WYNIKI FINANSOWE GRUPY ES-SYSTEM ZA I-III KWARTAŁ 2018 ROKU Energetyka
WYNIKI FINANSOWE GRUPY ES-SYSTEM ZA I-III KWARTAŁ 2018 ROKU
DWUCYFROWY WZROST SPRZEDAŻY W KRAJU I ZA GRANICĄ W III KWARTALE BR.,
SKOKOWY WZROST ZYSKÓW PRZY WSPARCIU ZAAWANSOWANYCH ROZWIĄZAŃ więcej
WYNIKI FINANSOWE GRUPY ES-SYSTEM ZA II KW. i I PÓŁ. 2018 R.
WYNIKI FINANSOWE GRUPY ES-SYSTEM ZA II KW. i I PÓŁ. 2018 R.
WZROST SPRZEDAŻY I UMOCNIENIE POZYCJI NA RYNKU OŚWIETLENIOWYM W KRAJU,
POPRAWA ZYSKÓW W II KW. BR. DOBRYM PROGNOSTYKIEM NA KOLEJNE więcej
ES-SYSTEM doceniony w prestiżowym konkursie branży oświetleniowej - DARC AWARDS
ES-SYSTEM doceniony w prestiżowym konkursie branży oświetleniowej - DARC AWARDS
ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, została doceniona w prestiżowym konkursie branży więcej
KREOWANIE PRZESTRZENI MIEJSKIEJ ZA POMOCĄ ŚWIATŁA SPOTKANIA KREATYWNE ES-SYSTEM
KREOWANIE PRZESTRZENI MIEJSKIEJ ZA POMOCĄ ŚWIATŁA SPOTKANIA KREATYWNE ES-SYSTEM
20 czerwca 2018 r. w Krakowie w Forum Designu, odbędzie się drugie już wydarzenie z cyklu Spotkania Kreatywne ES-SYSTEM, poświęcone więcej
ZWZ ES-SYSTEM PRZYJĘŁO UCHWAŁĘ O WYPŁACIE PONAD 15 MLN ZŁ DYWIDENDY
ZWZ ES-SYSTEM PRZYJĘŁO UCHWAŁĘ O WYPŁACIE PONAD 15 MLN ZŁ DYWIDENDY
17 maja 2018 roku ZWZ ES-SYSTEM podjęło decyzję o wypłacie dywidendy w wysokości ponad 15 mln zł, czyli 0,35 zł na akcję. Walne więcej