Profile firm
PKP CARGO S.A. PKP CARGO S.A.Transport
Infobip InfobipTelekomunikacja
Transcend TranscendPR / Marketing
PKO Leasing PKO LeasingFinanse
Pracodawcy RP Pracodawcy RPOrganizacje
PZU S.A. PZU S.A.Ubezpieczenia
GPW GPWFinanse
Konsmetal KonsmetalBiznes

Willa Wiślana – nowa inwestycja J.W. Construction w Warszawie

2019.02.21 11:08
Autor:

Willa Wiślana to nowa stołeczna inwestycja J.W. Construction. Wielorodzinny budynek mieszkalny zlokalizowany będzie przy ulicy Mikołaja Trąby na warszawskim Tarchominie, mocno zurbanizowanej części Białołęki, świetnie skomunikowanej z metrem i centrum Warszawy dzięki kilku liniom autobusowym i pobliskiej linii tramwajowej.

Willa Wiślana to pojedynczy, prestiżowy budynek o niskiej zabudowie, z przestronnymi balkonami i podziemnym parkingiem. Jednym z wielu wyróżników projektu są atrakcyjne rozkłady mieszkań. Inwestycja zakłada nowoczesną, apartamentową zabudowę o wysokości sześciu kondygnacji naziemnych, w tym kondygnację parteru z powierzchnią usługową i mieszkaniami oraz pięć kondygnacji mieszkalnych.

Dodatkowym udogodnieniem są komórki lokatorskie i boksy rowerowe, które – tak jak garaż – znajdą się w podpiwniczeniu. W garażu zaplanowano 91 miejsc parkingowych; w sumie dla obsługi budynku zaprojektowano 146 miejsc postojowych. a także niezbędne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. W budynku znajdzie się w sumie 130 mieszkań o powierzchni 28 – 51 m2 (dwu i trzypokojowych). Szacunkowa łączna powierzchnia użytkowa to 6 037 m2, w tym 499 m2 powierzchni usługowej.

Oferta skierowana jest zarówno do singli, jak i rodzin z dziećmi – wszystkich, którzy cenią sobie sąsiedztwo otaczającej przyrody. Nazwa osiedla jest nieprzypadkowa – w kilka minut piechotą lub  rowerem możemy się dostać na nadwiślańskie wały. Jedna z przyrzecznych ścieżek rowerowych prowadzi na Północ – aż po pola golfowe w Rajszewie, i na Południe – aż do Mostu Łazienkowskiego. Mieszkańcy Willi będą mogli również aktywnie wypoczywać w pobliskim Lesie Bielańskim, do którego można przepłynąć przez Wisłę promem – przystanek portowy znajduje się w pobliżu osiedla. Przepiękne widoki zapewni rowerowa wycieczka nad Zalew Zegrzyński, a także okolice Narwi i Bugu, obfitującej w malownicze lasy – mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Położenie nieruchomości pozwala jednocześnie cieszyć się bliskością pełnej infrastruktury miejskiej – połączenie z innymi dzielnicami Warszawy zapewnia autobus linii 511, skomunikowany z pętlą Młociny oraz autobus linii 211 (pętla Nowodwory).

W bliskiej okolicy znajdują się też liczne placówki edukacyjne, w tym żłobek, przedszkola, szkoła podstawowa czy Artystyczne Podwórko, gdzie najmłodsi mogą brać udział w zajęciach edukacyjnych, muzycznych, tanecznych i plastycznych. 8 minut samochodem i kilkanaście minut rowerem zajmie dojazd na zakupy do Galerii Północnej.

Prace budowlane ruszą w II kwartale 2019 roku. Ich zakończenie planowane jest na grudzień 2020 r. Odbiory mieszkań planowane są na I kwartał 2021 r. Za projekt inwestycji odpowiada pracownia PIK s.c.

Ceny 2-pokojowych mieszkań w Willi Wiślanej zaczynają się od 224 tys. zł. Na chwilę obecną dostępnych w sprzedaży jest 130 mieszkań  oraz 10 lokali usługowych od 28m2.

*****

O J. W. Construction Holding SA:

J.W. Construction Holding SA – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r. Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Gdyni i Szczecinie a także za granicą. Jeden z liderów na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień  (m. in. Deweloper Roku 2015, QI order – zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa, Hotelu Dana oraz inwestor realizujący projekty aparthotelowo-komercyjne.

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Najdroższe polskie monety na aukcji
Za monetę z profilem marszałka śmiało dałoby się kupić auto, a za taką z Zygmuntem III Wazą…apartament? 26 października w Warszawie więcej
Lotny weekend napędzany przez paliwa Warter Pro
Lotny weekend napędzany przez paliwa Warter Pro
Pierwszy weekend sierpnia upłynie w Gdyni pod znakiem podniebnych akrobacji w wykonaniu grupy The Flying Bulls oraz Łukasza Czepieli, a także więcej
Prace Andrzeja Wróblewskiego w Librze
Prace Andrzeja Wróblewskiego w Librze
Obrazy i najdroższe szkice w Polsce oglądać można na specjalnym pokazie w sali domu aukcyjnego Libra do połowy lipca. więcej
Thermoplex otwiera nową halę serwisową i punkt magazynowy za 2,5 miliona złotych
Thermoplex otwiera nową halę serwisową i punkt magazynowy za 2,5 miliona złotych
Thermoplex, firma świadcząca profesjonalną obsługę i serwis urządzeń do transportu chłodniczego, otwiera nowy punkt serwisowy i firmowy więcej
Profilaktyka chorób zawodowych kierowców. Pierwszy suplement diety dla pracujących za kółkiem
Profilaktyka chorób zawodowych kierowców. Pierwszy suplement diety dla pracujących za kółkiem
Kierowcy zawodowi, osoby prowadzące pojazdy komunikacji miejskiej, taksówkarze, przedstawiciele handlowi, a także inne osoby długo więcej