Profile firm
MMC Polska MMC PolskaUsługi
ES-SYSTEM S.A. ES-SYSTEM S.A.Budownictwo
URSUS URSUSPrzemysł
mBank mBankBanki
Admiral Markets Admiral MarketsInwestycje
BCC BCCOrganizacje
Budownictwo

WIELKI FINAŁ W FINALE APARTMENTS – EKOPARK MA POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE

2018.07.16 11:45
Autor:

UNIKATOWE APARTAMENTY DLA WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW SĄ JUŻ DOSTĘPNE

#LUKSUSWFINALEAPARTMENTS

EKOPARK, czołowy deweloper inwestycji mieszkaniowych, ma pozwolenie na użytkowanie dla inwestycji FINALE APARTMENTS. Kompleks trzech kameralnych apartamentowców jest zlokalizowany na prestiżowym warszawskim osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego. Ekskluzywny projekt zrealizowany w najwyższym standardzie wykończenia o niepowtarzalnej modernistycznej architekturze, zapewnia nowoczesne, przyjazne środowisku rozwiązania technologiczne oraz najwyższy komfort dla mieszkańców. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się do swoich apartamentów już po wakacjach. Zainteresowani dołączeniem do grona mieszkańców unikatowego osiedla mają do wyboru zaledwie kilka, dostępnych jeszcze w sprzedaży mieszkań.

 

Dzięki inwestycji spółki EKOPARK, architektura warszawskiego Mokotowa wzbogaciła się o kolejne wyjątkowe apartamentowce FINALE APARTMENTS. Ten kompleks trzech kameralnych budynków przy Polu Mokotowskim wyróżnia się formą architektoniczną, prestiżem i komfortem dla mieszkańców. FINALE APARTMENTS wpisuje się w klimat osiedla EKOPARK, które skupia życie warszawskich elit, mówi Artur Chwist, Wiceprezes ds. Marketingu oraz Sprzedaży Inwestycji deweloperskich Grupy EKOPARK.

 

Wielki finał w FINALE APARTMENTS

Kameralna inwestycja FINALE APARTMENTS to 27 apartamentów zlokalizowanych na prestiżowym osiedlu EKOPARK przy Polu Mokotowskim w Warszawie. W każdym z trzech budynków znajduje się jedynie 8-9 lokali o zróżnicowanym metrażu – od 147,80 do 477,90 m2. Formuła open space daje właścicielom swobodę nieograniczonej aranżacji. Do dyspozycji mieszkańców będzie również dwupoziomowy parking podziemny z dodatkowymi miejscami dla gości i pomieszczeniem dla oczekujących szoferów, profesjonalna sala ćwiczeń oraz strefa relaksu wraz z sauną. O ich potrzeby i bezpieczeństwo zadba całodobowa opieka recepcji. Rozwiązania technologiczne poprawiające komfort życia lokatorów obejmują między innymi nowoczesny system ogrzewania LogoTerma, indywidualną instalację wody lodowej, system podtrzymujący sygnał telefonii w garażu. Każdy z lokali wyróżniają przestronne wnętrza, duże tarasy i ogrody zimowe. Mieszkańcy trzeciego, ostatniego piętra w budynku, mają do dyspozycji taras na dachu rezydencji.

 

FINALE APARTMENTS to architektura, która nie tworzy wyrwy w krajobrazie, lecz harmonizuje z otoczeniem i wychodzi w kierunku okalającej ją natury, dając swoim mieszkańcom możliwość oddechu w samym centrum Warszawy. Mieszkańcy ze swoich tarasów mogą dotknąć drzew, a osoby przechodzące obok FINALE będą miały wrażenie, że budynki są integralną częścią parku, podkreśla architekt Bogdan Kulczyński z KUL Architekci, projektant FINALE APARTMENTS.

 

Dodatkowo, piękno i komfort inwestycji podkreślają ponadczasowe aranżacje holi wejściowych wykonane przez EXITDESIGN Pracownia Projektowa, zdobywców głównej nagrody w międzynarodowym konkursie wnętrzarskim Property Awards 2016/17 za najpiękniejszy apartament w Polsce. Z wyjątkową starannością opracowana została koncepcja zagospodarowania przestrzeni wokół budynków. Całość obiektu jest przygotowana z myślą o potrzebach osób w każdym wieku, jak również niepełnosprawnych.

 

Najdroższy penthouse w Warszawie w inwestycji FINALE APARTMENTS

Zainteresowani dołączeniem do grona mieszkańców unikatowego osiedla mają do wyboru jeszcze zaledwie kilka apartamentów dostępnych w sprzedaży. Kompleks FINALE APARTMENTS oferuje również klientom ostatni wyjątkowy penthouse o powierzchni 233 m2 zlokalizowany na ostatnim piętrze jednego z budynków. Apartament posiada 120-metrowy taras znajdujący się na dachu najwyższej kondygnacji Finale Apartments. Do lokalu prowadzi prywatne wejście i winda z wydzielonego parkingu podziemnego.

Dwa penthouse’y w FINALE APARTMENTS o powierzchni 480 m2 zostały sprzedane chwilę po tym, jak wprowadziliśmy ofertę na rynek. Ten penthouse to już ostatnia okazja do zamieszkania w miejscu, którego standard wyprzedzi oczekiwania nawet najbardziej wymagających, mówi Prezes Artur Chwist z EKOPARK.

 

Perła na warszawskiej mapie nieruchomości! Ekskluzywne apartamenty w sercu Mokotowa!

Mokotów to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. FINALE APARTMENTS – kameralne rezydencje na dobrze znanym warszawskim elitom osiedlu EKOPARK, to wyjątkowe miejsce, zarówno dla biznesmenów, polityków jak i artystów, tych wszystkich, którzy cenią sobie kontakt z naturą, prywatność i spokój, pozostając blisko kulturalnych atrakcji stolicy. Mieszkańcy FINALE APARTMENTS będą mieli dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej, modnych pubów, restauracji czy sklepów Mokotowa oraz obiektów sportowych.

FINALE APARTMENTS może pochwalić się wyjątkową lokalizacją w otulinie parku i sąsiedztwie Pola Mokotowskiego, jednego z największych warszawskich terenów zielonych, ulubionego miejsca spotkań i relaksu warszawiaków. Przestrzeń, oddech i hektary zieleni na wyciągnięcie dłoni – wszystko w ścisłym centrum stolicy. To połączenie przesądzające o tym, że inwestycja FINALE APARTMENTS jest absolutną perłą na warszawskiej mapie nieruchomości, podkreśla Prezes Artur Chwist.

EKOPARK: piękno i komfort życia w kameralnych lokalizacjach w bliskości natury

Prawdziwe piękno inwestycji FINALE APARTMENTS oraz wirtuozerię w projektowaniu komfortu dla mieszkańców gwarantuje firma EKOPARK, jeden z czołowych deweloperów w stolicy, specjalizujący się w prestiżowych inwestycjach mieszkaniowych. EKOPARK to ponad 22 lat doświadczenia w realizacji blisko 3000 mieszkań i apartamentów, wielokrotnie nagradzanych inwestycji w Warszawie i Krakowie. Deweloper przykłada ogromną wagę do spójności urbanistycznej i stylistycznej swoich projektów, piękna inwestycji i komfortu mieszkańców.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE O INWESTYCJI FINALE APARTMENTS

Adres

Warszawa, ul. Chodkiewicza 1, 1a, 1b

Deweloper

Grazioso-PD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Generalny Inwestor Zastępczy

EKO-PARK S.A.

Projekt

KUL Architekci

Liczba budynków

3

Liczba kondygnacji

6 (dwupoziomowy parking podziemny, parter, 3 piętra)

Liczba apartamentów

27

Liczba miejsc parkingowych

81

 

Powierzchnia dostępnych lokali

147,80 - 477,90 m2

Układ mieszkania

Open space z możliwością własnej aranżacji, każde mieszkanie posiada taras. Wybrane lokale posiadają ogród zimowy lub taras na dachu.

Termin oddania

 I kwartał 2018 roku

Wykończenie

Standard deweloperski

Dodatkowe udogodnienia

Wspólne patio i siłownia, obiekt ogrodzony, strzeżony, system grzewczy nowej generacji LogoTerma, zielony ogród na dachu

 

Więcej informacji:

Reputation Managers

T: +48 22 887 07 28

M: +48 509 618 899

 

 

EKO-PARK S.A. jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się deweloperów w Polsce, należy do Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada. Spółka powstała w 1996 roku w Warszawie celem realizacji prestiżowych inwestycji w rejonie ulic Chodkiewicza/Rostafińskich/Biały Kamień. 31.12.2015 roku spółka włączyła w swoje struktury spółkę deweloperską Grupy Zasada - ACAR DEVELOPER działającą w Krakowie (która zrealizowała ponad 800 mieszkań i apartamentów głównie w kompleksach o niskiej intensywności zabudowy, położonych w atrakcyjnych dzielnicach miasta. Acar Developer ma na swoim koncie również szereg realizacji obiektów o przeznaczeniu komercyjnym).

Deweloper zatrudnia zespół osób, których umiejętności i doświadczenie zawodowe gwarantują należytą realizację inwestycji. W ciągu ostatnich lat spółka zrealizowała kilkanaście ekskluzywnych inwestycji mieszkaniowych, jak i obiektów o przeznaczeni komercyjnym.

Komenatrze
Profile firm z podobnej branży
ES-SYSTEM S.A. ES-SYSTEM S.A.Budownictwo
Erbud SA Erbud SABudownictwo
Podstawowe informacje:
Osoba kontaktowa:


E-mail:
:
Agnieszka Grothe


+48 22 887 07 28

Wiadomości firmowe

WIELKI FINAŁ W FINALE APARTMENTS – EKOPARK MA POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE Budownictwo
WIELKI FINAŁ W FINALE APARTMENTS – EKOPARK MA POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE
EKOPARK, czołowy deweloper inwestycji mieszkaniowych, ma pozwolenie na użytkowanie dla inwestycji FINALE APARTMENTS. Kompleks trzech kameralnych więcej
FINALE APARTMENTS – ekskluzywne apartamenty w wyjątkowym otoczeniu
FINALE APARTMENTS – ekskluzywne apartamenty w wyjątkowym otoczeniu
Na osiedlu EKO-PARK w Warszawie, w otulinie parku i Pola Mokotowskiego, powstają trzy kameralne rezydencje mieszkaniowe FINALE APARTMENTS. więcej
DNI OTWARTE W GRAZIOSO APARTAMENTY NA OSIEDLU EKO-PARK NA MOKOTOWIE
DNI OTWARTE W GRAZIOSO APARTAMENTY NA OSIEDLU EKO-PARK NA MOKOTOWIE
21-22 marca br. warszawski deweloper Grazioso Apartamenty, firma z Grupy Eko-Park S.A., zaprasza Klientów na Wiosenne Dni Otwarte w prestiżowej więcej