Profile firm
PKP CARGO S.A. PKP CARGO S.A.Transport
Infobip InfobipTelekomunikacja
Transcend TranscendPR / Marketing
PKO Leasing PKO LeasingFinanse
Pracodawcy RP Pracodawcy RPOrganizacje
Budownictwo

Inwestycja mieszkaniowa od Red Real Estate Development na warszawskich Skoroszach już w sprzedaży!

2014.06.26 00:00
Autor:

Red Real Estate Development, międzynarodowy deweloper, rozpoczął realizację nowego etapu inwestycji mieszkaniowej na warszawskich Skoroszach. Nowoczesne osiedle zlokalizowane będzie w rejonie ulic Skoroszewskiej i Starodęby w Ursusie. Deweloper oferuje 90 mieszkań z możliwością bezpłatnego wykończenia pod klucz w cenie od 6 500 za 1 m2. Zakończenie inwestycji planowane jest w I kwartale 2016 r.

 

Nowy etap w ramach cieszącego się dużym zainteresowaniem osiedla już w sprzedaży!

 

W ramach nowego etapu inwestycji Red Real Estate Development zakłada budowę 90 lokali o powierzchni od 31 do 106 m2 w cenie od 6 500 za 1 m2. Mieszkania będą wyróżniać się nowoczesnym designem i wysokim standardem wykończenia. Lokale będą miały wysokość 2,7 metra. Duże okna o podwyższonej izolacji akustycznej zapewnią doskonałe doświetlenie każdego z pomieszczeń, jak również zagwarantują ich najwyższe wyciszenie. W budynku zamieszkać będzie można w 1-, 2-, 3- lub 5-pokojowych mieszkaniach z przestronnym i oświetlonym balkonem o powierzchni od 8,8 do 13 m2 lub tarasem o powierzchni do 52 m2. Do każdego z mieszkań można dokupić miejsce postojowe w podziemnym garażu oraz komórkę lokatorską.

 

Budynek będzie wyposażony w hybrydową wentylację oraz windy osobowo-towarowe. Na przestronnych klatkach schodowych rowery i wózki dziecięce będzie można umieścić w specjalnie wyznaczonych dla nich pomieszczeniach – rowerowni i wózkowni.

 

Osiedle będzie ogrodzone. Dodatkowo bezpieczeństwo mieszkańców zapewni całodobowa ochrona, system monitoringu, wideodomofonów oraz czytników kart.

 

– W związku z zainteresowaniem klientów naszym osiedlem na warszawskich Skoroszach zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie kolejnego projektu w tej samej lokalizacji. Skorosze to popularna dzielnica wśród ludzi młodych i rodzin z dziećmi, które planują zakup mieszkania z dobrą komunikacją z centrum miasta oraz rozwiniętą infrastrukturą Ursusa – podkreśla Teresa Witkowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Red Real Estate Development.

 

Ponadstandardowe bezpłatne wykończenie mieszkań – autorski program RED „Rodzina na gotowym”

 

Red Real Estate Development oferuje możliwość zakupu lokalu wykończonego w ramach autorskiego programu „Rodzina na gotowym”. Program wykończenia mieszkań zakłada bezpłatne: położenie podłóg, glazury, terakoty oraz parapetów, pomalowanie wszystkich ścian na biało, wyposażenie łazienek w armaturę, kuchni w pas glazury, a wszystkich pomieszczeń w drzwi wewnętrzne. Klienci mają możliwość wyboru kolorystyki wykończenia w ramach zamkniętego katalogu produktów. Wszystkie zrealizowane prace oraz wykorzystany materiał objęte są gwarancją.

 

Wyjątkowa dbałość o komfort życia mieszkańców – bogate zagospodarowanie terenu osiedla

 

Osiedle charakteryzuje nowoczesna architektura zewnętrzna, jednolity styl zabudowy, jak również funkcjonalne rozwiązania architektoniczne. Wyjątkowy klimat osiedla podkreśla jego kolorystyka utrzymana w bieli, która idealnie komponuje się z zielenią otaczającą budynki. Obszar inwestycji został starannie zaprojektowany: na terenie będą plac zabaw, miniboisko oraz wewnętrzne przestronne patia z zielenią parkową i małą architekturą.

 

Warunki płatności dostosowane do oczekiwań klientów

 

Red Real Estate Development oferuje korzystne warunki płatności. Mieszkania można zakupić w ofercie 10/90, która zakłada wpłatę 10% ceny mieszkania przy podpisywaniu umowy deweloperskiej, a następne 90% dopiero przy odbiorze kluczy. Deweloper gwarantuje elastyczność oraz dogodne formy płatności dopasowane indywidualnie do potrzeb i możliwości klientów.

 

Ursus – wygoda i bliskość do centrum Warszawy

 

W ramach inwestycji przewidziano także lokale usługowe, dzięki którym mieszkańcy będą mogli zaspokoić swoje najpilniejsze potrzeby bez konieczności wychodzenia poza osiedle.

 

Osiedle wyróżnia znakomite połączenie z innymi punktami w stolicy. Mieszkańcy osiedla dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej już w 15 minut dostaną się do centrum Warszawy. Dla zmotoryzowanych lokatorów dużym ułatwieniem jest południowa obwodnica miasta, dzięki której w łatwy i szybki sposób można dostać się do większości stołecznych dzielnic oraz tras wylotowych.

 

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy, punkty usługowe, restauracje, banki oraz parki. Na miłośników sportu czekają boiska, siłownia na powietrzu, baseny oraz korty tenisowe.

 

Sprawdzeni partnerzy inwestycji

 

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budner SA działająca na polskim rynku budowlanym od 1991 roku. Spółka specjalizuje się w realizacji projektów w ramach generalnego wykonawstwa.

 

Inwestorem jest międzynarodowa Grupa Red Real Estate Development, która zrealizowała wiele inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w kraju i za granicą. Grupa na polskim rynku działa  od 2006 roku, gdzie realizuje projekty w największych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu. Wśród dotychczas zrealizowanych inwestycji można wskazać m.in.: zespół mieszkaniowy Alpha w Warszawie (łącznie 450 mieszkań) oraz osiedle Red Park w Poznaniu (130 mieszkań). Za granicą Grupa Red Real Estate Development prowadziła inwestycje m.in. w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE O INWESTYCJI:

 

 • lokalizacja: Warszawa, Ursus, Skorosze, rejon ulic Skoroszewska/Starodęby
 • termin oddania: I kwartał 2016 r.
 • liczba mieszkań: 90 lokali
 • powierzchnia mieszkań: od 31 do 106 m2
 • liczba pokoi: 1-5
 • liczba pięter: 7-8
 • każde mieszkanie posiada balkon lub taras
 • wózkownia i rowerownia
 • podziemny parking, komórki lokatorskie
 • wspólne patio, plac zabaw, miniboisko, lokale usługowe
 • inwestycja ogrodzona, przystosowana do ochrony, zainstalowany monitoring
 • możliwość bezpłatnego wykończenia pod klucz
 • płatność w systemie 10/90
 • projekt: Autorskie Pracownie Architektury Sp. z o.o.
 • główny wykonawca: Budner SA
Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
Podstawowe informacje:


:
Fax:
WWW:
Adres:

0 22 100 58 50
0 22 356 21 22
www.red-development.pl/
Skoroszewska 11
02-495 Warszawa

Wiadomości firmowe

Świąteczna promocja mieszkania pokazowego na osiedlu Alpha w warszawskim Ursusie Budownictwo
Świąteczna promocja mieszkania pokazowego na osiedlu Alpha w warszawskim Ursusie
RED Real Estate Development, renomowany deweloper mieszkaniowy, przygotował specjalną ofertę dla klientów zainteresowanych zakupem gotowego więcej
Autorski program „Rodzina na gotowym” w RED Real Estate Development
Autorski program „Rodzina na gotowym” w RED Real Estate Development
Rośnie popularność autorskiego programu wykończenia mieszkań „Rodzina na gotowym” prowadzonego przez RED Real Estate Development, więcej
Jesienna promocja w RED Real Estate Development na warszawskich Skoroszach
Jesienna promocja w RED Real Estate Development na warszawskich Skoroszach
RED Real Estate Development, międzynarodowy deweloper, przygotował specjalną ofertę promocyjną dla klientów zainteresowanych zakupem więcej
Wmurowanie kamienia węgielnego na osiedlu Alpha Park
Wmurowanie kamienia węgielnego na osiedlu Alpha Park
17 września br. odbyła się uroczystość podpisania aktu erekcyjnego oraz wmurowania kamienia węgielnego na warszawskim osiedlu Alpha Park. więcej
Zakończenie wakacji z RED Real Estate Development na Placu Zamkowym już 31.08!
Zakończenie wakacji z RED Real Estate Development na Placu Zamkowym już 31.08!
Firma RED Real Estate Development będzie uczestniczyć w jednej z największych ekologicznych imprez plenerowych w Polsce „Pikniku z klimatem”. więcej