Profile firm
ARCADIS ARCADISBudownictwo
Sony SonyElektronika
SEG SEGOrganizacje
WHC WHCOrganizacje
Pelion S.A. Pelion S.A.Ochrona Zdrowia
SAP SAPIT
Banki

Indeksowane Konto Oszczędnościowe najlepszym rachunkiem oszczędnościowym 2018 r.

Indeksowane Konto Oszczędnościowe oferowane przez Toyota Bank Polska, zostało uznane przez portal Bankier.pl za najlepszy rachunek oszczędnościowy w 2018 roku. Konto królowało w prestiżowych rankingach finansowego portalu aż przez 7 miesięcy ubiegłego roku. Rachunek daje gwarantowane oprocentowanie, a koszt jego prowadzania może wynosić 0 zł.
 

W comiesięcznych rankingach kont oszczędnościowych sporządzanych przez portal finansowy Bankier.pl, Indeksowane Konto Oszczędnościowe od Toyota Bank, zajęło aż siedmiokrotnie pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsze konta oszczędnościowe dla 10 000 zł bez dodatkowych warunków”.
Wyróżniony produkt od Toyota Bank to dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe w szczególności przeznaczone dla osób, które unikają blokowania swoich środków na długich lokatach. Klient może założyć rachunek w kilka minut przez Internet, a warunki korzystania z niego, są niezwykle przejrzyste.
Konto jest w pełni funkcjonalnym rachunkiem bankowym, a jeśli klient nie będzie wypłacał z niego środków, jego prowadzenie będzie darmowe. 
Od posiadaczy Indeksowanego Konta Oszczędnościowego, bank nie wymaga  również posiadania karty płatniczej, ani żadnej aktywności transakcyjnej. Ponadto klienci mogą korzystać z bogatej oferty lokat terminowych do Toyota Bank. 
- Jest nam niezmiernie miło, że nasze Indeksowane Konto Oszczędnościowe zostało docenione przez ekspertów jednego z najlepszych portali finansowych w Polsce. Mechanizm konta daje naszym Klientom gwarantowane oprocentowanie, którego wysokość odpowiadać będzie zawsze aktualnym trendom panującym na rynku pieniężnym. Jest to szczególnie istotne m.in. podczas obecnej stagnacji na rynku lokat - mówi Bartosz Suchecki, Product Manager Toyota Bank Polska.
Więcej szczegółów znajduje się na stronie: www.toyotabank.pl
Podsumowanie Rankingu: https://bit.ly/2szOa4c 

 

Informacja o banku: 
Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2001 roku. W 2002 bank uruchomił także działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota. Usługi banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze, a także systemy obsługi poprzez Internet, telefon i SMS. 

Komenatrze
Inne
Polecane
Profile firm z podobnej branży
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
Podstawowe informacje:
Osoba kontaktowa:


E-mail:
:
WWW:
Adres:
Artur Niewrzędowski


509433874
www.multian.pl
Rakietników 27/29/25
02-495 Warszawa

Wiadomości firmowe

Brak rentowności wyhamowuje polskie firmy Banki
Brak rentowności wyhamowuje polskie firmy
Euler Hermes, wiodący globalny ubezpieczyciel należności handlowych, zbadał sytuację firm w Polsce w pierwszym półroczu 2019 roku pod więcej
Należności polskich przedsiębiorstw po I połowie 2019 roku
Należności polskich przedsiębiorstw po I połowie 2019 roku
Firmy z najsilniejszych gospodarczo województw ponoszą, jak również same generują większe koszty sprzedaży niż przed rokiem. więcej
Czy gospodarka światowa znów jest w impasie?
Czy gospodarka światowa znów jest w impasie?
Euler Hermes zrewidował swoje prognozy rozwoju handlu międzynarodowego na lata 2019 i 2020. więcej
Polskie przedsiębiorstwa stoją w obliczu trudności
Polskie przedsiębiorstwa stoją w obliczu trudności
Najlepsze dni Polski pod względem dobrych wyników gospodarczych są już prawdopodobnie za nami. więcej
Raport EH: wzrost niewypłacalności w polskim budownictwie
Raport EH: wzrost niewypłacalności w polskim budownictwie
Wzrost liczby niewypłacalności w maju br. w stosunku do analogicznego miesiąca ub. roku miał miejsce w sektorach handlu hurtowego, więcej