Profile firm
Orange Polska Orange PolskaTelekomunikacja
NBP NBPBanki
PKP CARGO S.A. PKP CARGO S.A.Transport
Infobip InfobipTelekomunikacja
PKO Leasing PKO LeasingFinanse
Budownictwo

Geo rozpoczyna sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie inwestycji Nowy Horyzont Ostatnie wolne lokale w

2015.06.11 12:10
Autor:

Grupa Deweloperska Geo rozpoczęła sprzedaż mieszkań w budynkach B i C, stanowiących kolejny etap inwestycji Nowy Horyzont we Wrocławiu. Zakończenie budowy zaplanowane jest na początek 2016 roku.
W sprzedaży pozostaje też 11 ostatnich wolnych lokali w budynku A3, wybudowanym w ramach II etapu inwestycji. Cena za metr kwadratowy zaczyna się już od 4591 zł.

Nowy Horyzont to ogrodzone osiedle położone w północno-zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Stabłowice. Budynki charakteryzują się niską, 4-piętrową zabudową. Dla wygody mieszkańców wszystkie mieszkania wyposażone zostały w balkony lub tarasy. W garażu podziemnym dostępne są miejsca parkingowe, a na osiedlu wybudowano plac zabaw dla dzieci. W pobliżu znajdują się tereny zielone, w tym liczne parki czy stawy. Wszystkie oferowane lokale znalazły się w programie MDM.

 

Osiedle Nowy Horyzont to miejsce dla osób ceniących spokój, zieleń oraz obcowanie z naturą, oczekujących od swoich mieszkań przede wszystkim przestrzeni. Stabłowice to rejon, który ciągle się rozwija. W jego okolicach powstają wciąż kolejne inwestycje, w tym bardzo nowoczesny szpital wojewódzki, a w najbliższym czasie, w bezpośrednim sąsiedztwie rozpocznie się budowa szkoły z przedszkolem, co zdecydowanie przyczyni się do poprawy jakości i komfortu codziennego życia mieszkańców Nowego Horyzontu - mówi Jadwiga Sikorska – Kniter, kierownik działu sprzedaży w Grupie Deweloperskiej Geo.

 

W ramach kompleksu docelowo powstać ma 5 budynków. W sprzedaży znalazły się już 2- i 3-pokojowe mieszkania o metrażach odpowiednio 38-55m2 i 56-67m2 w powstających właśnie budynkach B i C. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2016 roku.

 

Deweloper posiada też ostatnie wolne lokale w zrealizowanym już w II etapie obiekcie A3. Dostępne są jeszcze 4 dwupokojowe mieszkania o metrażach od 46.85 do 57.47m2, 2 trzypokojowe mieszkania od 71.29 do 71.69m2 oraz 5 lokali czteropokojowych o powierzchni od 82.01 do 85.97m2.

 

Tak duże pomieszczenia stwarzają nieograniczone wręcz możliwości aranżacji mieszkania wedle własnych potrzeb. Istnieje sposobność wydzielenia miejsca na garderobę, biblioteczkę, biuro czy kino domowe. Swobodnie ustawić można również duże sprzęty, jak fortepian czy stół bilardowy – dodaje Jadwiga Sikorska – Kniter.

 

Więcej informacji na temat inwestycji Nowy Horyzont znaleźć można na stronie internetowej Geogrupa.pl oraz na profilu Facebook Mieszkanie bez tajemnic.

Komenatrze
Profile firm z podobnej branży
ES-SYSTEM S.A. ES-SYSTEM S.A.Budownictwo
Erbud SA Erbud SABudownictwo
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Dzień otwarty w inwestycji Nowy Horyzont we Wrocławiu Budownictwo
Dzień otwarty w inwestycji Nowy Horyzont we Wrocławiu
Grupa Deweloperska GEO rozpoczyna sezon wiosenny od organizacji Dnia Otwartego na wrocławskim osiedlu Nowy Horyzont. Już 12 marca, szukający więcej
Nowy Horyzont we Wrocławiu z pozwoleniem na użytkowanie
Nowy Horyzont we Wrocławiu z pozwoleniem na użytkowanie
Kolejne budynki wrocławskiego kompleksu Nowy Horyzont otrzymały pozwolenie na użytkowanie. Z początkiem lutego wprowadzili się już do nich więcej
Podsumowanie rynku deweloperskiego w 2015. roku Czego możemy spodziewać się po nadchodzącym roku?
Podsumowanie rynku deweloperskiego w 2015. roku Czego możemy spodziewać się po nadchodzącym roku?
Boom. Zmiany w MDM. Stopy procentowe. To chyba najczęściej powtarzane słowa w kontekście rynku mieszkaniowego w ostatnich miesiącach. Bez więcej
Co kształtuje sytuację na rynku mieszkaniowym?
Co kształtuje sytuację na rynku mieszkaniowym?
Od kilku miesięcy eksperci rynku nieruchomości oraz deweloperzy stwierdzają zgodnie, że bieżący rok należy do bardzo dobrych. Coraz więcej więcej
Kolejny etap inwestycji Nowy Horyzont zakończony
Kolejny etap inwestycji Nowy Horyzont zakończony
We wrocławskiej inwestycji Nowy Horyzont dobiegł końca kolejny etap budowy. W jego ramach powstały budynki B i C, czyli łącznie 100 więcej